Проект "Реклама - двигун ринку"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

РЕКЛАМА

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: французька мова,бізнес-курс

Інші навчальні предмети:інформатика, економіка,

Вік учнів, клас

11 клас 16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Це проект з французької мови(бізнес-курс) для учнів 11 класу за темою «Реклама». Метою проекту є розширити знання, вміння та навички з даної теми навчального курсу , показати багатогранність застосування отриманих знань . Згідно навчального плану на вивчення теми «Реклама » у 11 класі відведено 7 години, що є недостатньо. У ході дослідницької роботи учні проаналізують реалізацію набутих знань у економіці, маркетингу. Проект передбачає навчити учнів використовувати набуті знання при вирішенні багатьох завдань прикладного характеру, підтримуватиме інтерес учнів у роботі з комп’ютерними технологіями.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання, впроваджуючи тестування, таблицю «З-Х-Д». На початку проекту, використовуючи методи «Вхідний контроль», «З-Х-Д», здійснюється діагностичне оцінювання попередньо засвоєних знань, вмінь та навичок з теми Реклама». Впродовж роботи над проектом використовуючи анкети, форму оцінювання для роботи в групах, форму оцінювання продуктів проекту, контролюється хід виконання плану роботи в групах щодо виконання проекту. Вчитель спостерігає за роботою учнів, їх спілкуванням, у разі необхідності, за допомогою питань, роздумів, активізує, зацікавлює їх. Наприкінці роботи над проектом в ході проведення учнівської конференції, за допомогою листів оцінювання, презентації, самооцінки дослідницької роботи учнів, оцінювання буклету аналізується підготовленість групи: фото- відео звіти, презентації, вміння учнів обґрунтовано та переконливо довести свою інформацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Використовуючи набуті на попередніх уроках знання та навички з теми «Реклама» учням в ході роботі над проектом пропонується відповісти на запитання : Для чого потрібна реклама? Яка її роль у сучасному світі?Чи можна,з умови ведення коректної маркетингової політики,запропонувати продукт чи послугу,яка буде користуватися попитом на ринку? Для того щоб з’ясувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД-таблицю та виконати вхідний контроль. Вчитель демонструє презентацію для того щоб учні чітко розуміли яку роботу від них вимагають, були мотивовані на виконання проектів. Учні об’єднуються у 4 групи. Кожна група розробляє і затверджує план виконання проекту, який вчитель оцінює на кожному етапів роботи. Група «Історики»- досліджує чому виникло поняття «реклама», основні етапи її розвитку, роль вчених у її розвитку Групи «Інформатики», «Економісти» досліджують: - чи застосовується реклама для вирішення економічних завдань - у чому полягає економічний сенс реклами - які завдання економіки можна вирішити за допомогою реклами Перед проведенням досліджень учні ознайомлюються з Законом про авторське право. Учитель проводить оцінювання на основі спостережень за формою оцінювання досліджень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені консультації. Учні використовують контрольний список для оцінювання продукту проекту, який допомагає їм здійснювати самооцінку роботи. Вчитель використовує форму оцінювання для перевірки їх кінцевої роботи. Захист проекту,презентації відбудеться у формі учнівської конференції.Для вчителів підготовлено буклет щодо проектної діяльності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Надія Денисова

Фах, навчальний предмет

УЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ,БІЗНЕС-КУРСУ

Навчальний заклад

ДОНЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 92

Місто\село, район, область

М.ДОНЕЦЬК, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

ТРАВЕНЬ 2013р

Місце проведення тренінгу

ДОНЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 92

Тренери

ПОЛОВЦЕВА Л.В.