Початкова школа - перша нота шкільного життя

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Початкова школа - перша нота шкільного життя

Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 121 Знаходиться за адресою: 50081,м. Кривий Ріг, вулиця Електрозаводська, 5 телефон: 95-26-74, електронна адреса: school_121@mail.ru Директор школи Парахіна Сусанна Володимирівна.

У школі відкрито і функціонує 19 класів, з них 8 класів початкової школи.
Наша шкільна родина у цьому році поповнилася двома класами першокласників у кількості 52 учнів. У перших класах працюють 2 вчителі - Годована Тетяна Леонідівна (вчитель вищої категорії, «учитель – методист») та Полторакова Ольга Сергіївна (вчитель ІІ категорії).
Кажуть, що мелодія починається з першої ноти, саме вона визначає її характер. Початкова школа – своєрідна перша нота шкільного життя. Наче вчора пролунав перший дзвінок. Сьогодні учні перших класів уже навчилися читати, писати, рахувати, гарно декламувати вірші та дзвінко співати.
Для забезпечення належних умов навчання і виховання учнів згідно з Державними санітарними правилами і нормами першокласників облаштовано класні кімнати, кімнату для денного відпочинку (сну) в групі продовженого дня, ігрову кімнату з необхідним обладнанням.
Особливу увагу вчителі приділяють збереженню та зміцненню фізичного здоров’я учнів, їх моральному та громадянському вихованню. З цією метою вчителі початкових класів тісно співпрацюють з батьками, шкільним психологом, медичною сестрою та вихователем групи продовженого дня.
Розмаїття змісту навчально-виховного процесу робить життя нашої школи унікальним і неповторним

Є школи, в яких цінується слово – і це добре! Є школи, в яких цінується справа – і це добре! Є школи, в яких цінується особистість – ми за таку школу!