Потфоліо Секулер М.В.
Зміст
Назва проекту
Початкові хімічні поняття
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Химия
Навчальна тема
Початкові хімічні поняття
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років
Стислий опис проекту
15 уроков по 45 минут в первом семестре. Ученики должны иметь представление об основных химических понятиях,о периодической системе, о валентности ; уметь составлять формулы веществ по валентности,вести вычисления по формулам веществ
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Після виконання проекту в учнів мають бути сформовані навички:знаходити відносну атомну та молекулярну маси, масову частку елемента в речовині,визначати валентність елементів у сполуках, складати формули речовин. Пріоритетні навчальні цілі:знати основні хімічні поняття, знаки і назви найважливіших хімічних елементів, структуру періодичної системи, важливіші властивості речовин. За допомогою створених учнями продуктів вони показують набуті знання та вміння відповідно вимогам програми. Основні запитання Модуль 3. Запишіть перший варіант Ключового, Тематичних та Змістових запитань. Переглядайте та вдосконалюйте їх за необхідності в наступних модулях. Ключове запитання Яке значення має знання про основні хімічні поняття для вивчення природничих наук?
Опис оцінювання
Учитель складає план оцінювання, проводить з учнями роботу для оцінки продуктів їх діяльності, для того, щоб дізнатися,як розуміють учні основні положення навчальної цілі, як застосовуватимуть набуті знання для подальшого Вивчення тем з хімії.Інструментами для оцінювання є списки запитань для самоконтролю,графічні схеми,контрольні роботи.
Діяльність учнів і вчителя
Після визначення навчальних цілей учні вирішують творче дослідницьке завдання: вивчають історію розвитку основних хімічних понять, збирають матеріал,аналізують його,узагальнюють,висувають свої гіпотези і роблять висновки щодо основного питання. Учитель визначає навчальні потреби учнів за темою»Початкові хімічні поняття» за допомогою тестування,запитань, контролю,самоконтролю та вхідного оцінювання. Вступна презентація допомагає в цьому. Учні використовують інтернет для пошуку додаткового матеріалу,для для використання чатів у навчанні, для інтерактивного спілкування. Учитель створює приклад учнівської роботи учні використовують (за групами) в якості прикладу для створення власної роботи мультимедійну презентацію. В ході виконання проектів учнівські колективи і їх діяльність оцінюється таким чином: як учні вміють застосовувати свої знання в нових ситуаціях, виставляються оцінки за розуміння основних питань теми. Самоспрямованість учнів формується і оцінюється за допомогою формуючого оцінювання. Учні самостійно оцінюють свій прогрес, учитель надає учням інструктаж для успішної роботи. Диференціація навчання допомагає задовольнити індивідуальні потреби, можливості та інтереси кожного учня чи групи учнів. Диференціація здійснюється шляхом надання можливості учням самим обирати різнозначні завдання. Забезпечення їх матеріалами різних видів складності. Учні вчаться за допомогою взаємодії з іншими. Фасилітація здійснюватиметься за допомогою інструкцій та обговорення основних питань теми з використанням текстових документів і презентацій.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Марина Викторовна Секулер
Фах, навчальний предмет
Учитель химии
Навчальний заклад
ОООШ №63
Місто\село, район, область
Одесса
Контактні дані
Про мене
Секулер Марина Викторовна
ОООШ №63 "
Учитель химии
Мій внесок
брашура (Внешняя сторона) презентация презентация №2 брашура (Внутренняя сторона)