Потфоліо Дубенець О.П.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


'Жирний текстЛінійні рівняння з однією змінною

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Антарктида - льодовий материк планети

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас ==Стислий опис проекту==Учні досліджуватимуть причини природних особливостей географічного положення, рельєфу, клімату, органічного світу материка. Учні виконуватимуть дослідження, які з’ясують, головні причини та наслідки природи. Учні набудуть навиків організації колективної роботи у досягненні мети (створення звіту у вигляді електронних презентацій, моделювання процесів тощо).

Повний План вивчення теми

1 УРОК Перед початком роботи вчитель знайомить дітей з темою проекту, демонструє презентацію та повідомляє ключові та тематичні запитання, визначає проблему. За допомогою питань визначаю рівень знання учнів та їх навчальні потреби. Діти об’єднуються у групи для виконання завдання. Кожна группа протягом проекту працює у своєму напрямку. Учні досліджують особливості географічного положення Антарктиди, історію її відкриття і дослідження, особливості природи, що повязані з її положенням, знаходять інформацію в рвзних джерелах (літературних та Інтернеті). Протягом проекту школярі ведуть щоденник накопичення інформації.

    2  УРОК

Учні готують доповіді з цікавих сторінок життя та творчості композитора. На основі набутих знань протягом дослідження учні створюють блог дослідників Антарктиди,де діляться з однолітками зібраною інформацією. Наприкінці уроку вчителем проводиться тестування учнів з набутих знань.

     3 УРОК

Кожна з груп сстворює презентацію за матеріалом, який вони обрали для дослідження. Лідери груп проводять невеличку вікторину знавців Антарктиди. Свої думки та досягнення учні заносять до щоденника.

Навчальні цілі

Мета вивчення проекту Навчальна: - вивчити особливості географічного положення Антарктиди, історію її відкриття і дослідження, вплив географічного положення на особливості природи (клімат, органічний світ тощо Виховна: - формувати вміння логічно та аргументовано висловлювати власні дукмки та позиції щодо теми, - виховувати паиріотизму, гордості за Україну, як державу-дослідницю Антарктиди, Розвиваюча: - розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування, - зміцнювати інтерес до пошукової діяльності. Протягом реалізації проекту учні навчаються: - шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків ( аудіо, відеоматеріали, статті щодо питань теми), - працювати у програмах Microsoft Office: Word, Power Point, - створювати та демонструвати презентації, - створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, блоги.

Опис оцінювання

Оцінювання презентацій, публікацій і веб-сайтів буде проводитися за допомогою розроблених критеріїв оцінювання. Учні отримають оцінку з тестів. Оцінювання індивідуальних завдань буде проводитись за принципом: • Зміст матеріалу; • Естетика програми; • Оптимальність програми. Оцінки виставлялись після кожного уроку.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Учні проводять розподіл ролей у групах. згідно виконаного розподілу обовязків, учні шукають інформацію в Інтернеті, друкованих джерелах, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів за допомогою Мозкового штурму. Учні оцінюють свій вклад у групову роботу. Учні досліджують розташування Антарктиди, зясовують протяжність та розміри материка, формування рельєфу, закономірності клімату, розташування грунтів, формування рослинного та тваринного світу. А також історію відкриття і дослідження материка.

Відомості про автора

==Ім'я, прізвище== Дубенець Ольга Петрівна ==Фах, навчальний предмет== вчитель географії ==Навчальний заклад==Шепетівський НВК №1 ==Місто\село, район, область== м. Шепетівка, Хмельницька обл

Контактні дані

duolga64@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-17 серпня 2012

Місце проведення тренінгу

Шепетівський НВК№1

Тренери

Воронов Валерій Олексійович