Портфоліо Cоколової Тетяни Володимирівни для учнів 7-го класу за темою "Британський стиль життя."
Зміст
Назва навчальної теми
Британський стиль життя
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Англійська мова.Інформатика.
Вік учнів, клас
7 клас.12-13 років.
Стислий опис проекту
Тема передбачає вивчення помешкання англійців,особливості характеру,традицій та етикету англійців,свята в Британії,національні риси,родинне життя англійців та умови життя.Підтема «Свята в Британії» є частиною теми «Британський стиль життя» у 7 класі. Передбачається самостійне створення презентацій,вітальних листівок учнями,публікації чи буклету,вікі – сторінки з теми та створення календаря свят. Учні можуть спиратися на текст підручника О.Карп’юк «English» для 7 класу та самостійно шукати додаткову інформацію в мережі Інтернет та в інших джерелах, що розвиває креативність учнів, розширює їх словниковий запас та кругозір.
План вивчення теми
План вивчення теми
Оцінювання
На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування та тестів.
Учні використовують: - форму оцінювання інформаційного бюлетеня; - Z-X-D - контрольний список для оцінювання вікі - сторінки.
На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу (усні консультації). Для полегшення роботи та здійснення самооцінки роботи учням пропонується скористатися формою самооцінювання.
Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається самооцінювання. Форма оцінювання виконання групового завдання при роботі над проектом
Ті ж самі Форми оцінювання використовуються і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за демонстрацію презентації , усного виступу.
Критерії оцінювання презентації проекту: 1. Мультимедіа Інтеграція таких об’єктів як текст, графіка, відео, анімація та звук для підтримки інформації та основного змісту. 2. Співпраця Спільна робота для досягнення навчальних та інтелектуальних завдань, які не можуть бути одержані поодинці. 3. Зміст Мають бути представлені основні теми, ідеї, концепції, знання.
Діяльність учнів та вчителя
До початку проекту кожна дитина отримала Буклет по проектній роботі.
Вчитель проінформував батьків про початок роботи над проектом, основні цілі та завдання. Провів підготовче заняття з учнями по використанню мережі Інтернет (перелік корисних сайтів, створення вікі-статей, організація пошуку інформації в мережі Інтернет). Отримав від батьків дозвіл на відкриття скриньки дитини. Створив усі методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Учні почали шукати додаткову інформацію про свята в Британії в Інтернеті ті інших джерелах,аналізувати її.
Переглянути презентацію вчителя. Після перегляду учнівського проекту, створеного вчителем, учні отримують конкретні завдання. Завдяки переглянутому проекту вони чітко знають у якій формі повинен бути зроблений проект, які вимоги ставляться до змісту та оформлення роботи.
Провести опитування З-Х-Д Постановка проблемного питання.
Учні використовуватимуть Інтернет як інструмент для пошуку інформації, обміну думками, створення Вікі-сторінки.
Реалізація проекту.
1 урок: - діти отримують правила техніки безпеки роботи з комп’ютером та правила безпечної роботи в мережі Інтернет; - знайомляться з текстом,проводять особисті дослідження відомих свят і шукають інформацію про національні свята Британії; - об’єднуються в групи та розподіляють обов’язки; - отримують завдання для створення проектів; - планують роботу групи.
2 урок: - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. -діти знайомляться з поняттям про авторське право. -діти отримають форми для оцінки веб-сторінок, форму критичного оцінювання сторінок Інтернету учнями середніх і старших класів та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет.
3 урок: – оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи (презентація з обраної теми, публікація, вікі – сторінка, вітальна листівка.).
4 урок: – перегляд вчителем, -оцінка продуктів проектної діяльності учнів (самооцінка, взаємооцінка).
5 урок: – презентація продуктів проектної діяльності учнів, -обговорення ключового та змістових питань, -обмін думками, -вибір найкращих творчих робіт.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Тетяна Соколова
Фах, навчальний предмет
Вчитель англійської мови
Навчальний заклад
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №6 міста Орджонікідзе Дніпропетровської області"
Місто, область
м.Орджонікідзе Дніпропетровської області
Контактні дані
tetkursy@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
12листопада - 23 листопада
Місце проведення тренінгу
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №6 міста Орджонікідзе Дніпропетровської області"
Тренери
Годована Ганна Анатоліївна Потапова Ірина Борисівна