Портфоліо Cоколової Ольги Вікторівни з теми " Навколишнє середовище"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

"Навколишнє середовище"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова (природознавство, фізика, хімія, історія, астрономія, біологія, географія)

Навчальна тема

"Навколишнє середовище"

Вік учнів, клас

12-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Ні для кого не секрет, що останнім часом дуже актуальні питання, пов'язані із захистом навколишнього середовища (environmental protection) і екологічною ситуацією як окремого міста чи країни, так і всього світу в цілому. Зараз питанню екології (ecology) приділяється досить багато часу: у вищих навчальних закладах готують фахівців у цій галузі; з проблем екології проводяться різноманітні конференції та семінари різних рівнів; вчені намагаються знайти способи і засоби для зниження рівня забруднень води, повітря та грунту (water / air / land pollution). Ось чому знання проблем навколишнього середовища на англійській мові є таким затребуваним у наш час. Тема «Навколишнє середовище на англійській мові» зачіпає і проблеми стихійних лих (acts of the elements). Руйнівна діяльність людини, постійне бажання проникнути в недоступні куточки природи привели до того, що останнім часом населення нашої планети все частіше і частіше стає жертвою природних катаклізмів (disasters). Мова йде про виверження вулканів (volcanic eruption), сходи лавин (avalanching), землетруси (earthquakes), повені (floods), урагани (hurricanes / tornadoes / typhoons). Все більше земель страждають від засухи (drought), і все більше число людей гине від голоду (famine) та епідемій (epidemics). Будемо сподіватися, що вчені навчаться запобігати ці жахливі катастрофи! Але й ми повинні внести свій внесок у захист навколишнього середовища.

Повний План вивчення теми

1. Перевірити знання учнів з вивченої теми; 2 Акцентувати увагу учнів на захоплення учнів; 3. Через гру зацікавити учнів в вивчені предмету; 4. Розвивати творчі здібності,винахідливість,вміння працювати на уроці.

Навчальні цілі

Розвиток мовленевих навичок учнів з теми. Формування комунікативної компетенції для розвитку спонтанного мовлення. Навчити реалізувати цілеспрямований пошук інформації для отримання знань про навколишнє середовище, використовуючи її різноманітні джерела-Інтернет, електронні енциклопедії, тощо. Сформувати в школярів поняття про роль навколишнього середовища в житті людини. Виховувати бажання вести здоровий спосіб життя. Активізувати вживання лексичних одиниць теми в усному мовленні семикласників, практикувати учнів у зв’язних монологічних та діалогічних висловлюваннях, навчати дітей працювати в парах та групах; Сформувати навички аудіювання та читання, вміння вживати ЛО теми в граматичних структурах різночасових форм дієслова, розвивати пам’ять та логічне мислення, навички аналізу та синтезу.

Опис оцінювання

Оцінювання проводиться протягом всього проекту й акцент робиться як на змісті навчальної теми, так і на навичках ХХІст. Воно повинно бути зосереджене на потребах учнів, а саме це допоможе досягненню поставлених навчальних цілей. Залучення учнів до процесу оцінювання змінює їх ставлення до навчання, допомагає учням розвивати навички мислення вищих рівнів, при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.

Діяльність учнів і вчителя

Робота в парах, узагальнююча робота з підручником, робота за матеріалами веб-сторінки, робота з презентацією, рефлексія. А також вчаться уважно ставитися один до одного під час співпраці. [1] [2] [3]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Соколова

Фах, навчальний предмет

Англійська мова, французька мова

Навчальний заклад

ОНВК "Гімназія 7"

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

olechka-111@yandex.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012-23.08.2012

Місце проведення тренінгу

ОНВК "Гімназія 7"

Тренери

Бобряк Людмила Казимирівна