Портфоліо проекту Шатової Ольги Іванівни для учнів 7 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет до проекту

Буклет "Проектна технологія: знаачення та сутність"

Lavruk111.jpg


Lavr222.jpg

Назва проекту

"Речовина навколо нас"


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет -Хімія,Дотичні -Природознавство,Біологія,Інформатика,Українська мова

Вік учнів, клас

13 років,7 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект "Речовина навколо нас реалізується в рамках вивчення хімії у 7-х класах загальноосвітніх навчальних закладах. Учні поглиблюють знання з питань використання різноманітних речовини в побуті,в природі,для виробницства на підприемствах.Учні проводять дослідження з даної теми.Вони об’єднуються в групи та отримують завдання.Результати діяльності представляють у вигляді блогу,віккі-статті та презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому етапі роботи над проектом учитель демонструє навчальну презентацію про багатоманітність речовин, розповідає про майбутні дослідження, які будуть здійснювати учні в рамках роботи над проектом. Вчитель обговорює з класом проблемне питання. Методом мозкового штурму визначають майбутні напрямки в своїх дослідженнях, учні утворюють проектні групи та отримують завдання з урахуванням своїх інтересів. Вчитель спостерігає за діяльністю, консультує, веде журнали спостережень, аналізує діяльність учнів; використовуючи різні методи та інструменти оцінювання (Учнівська вікі-стаття "Значення речовин в природі",ЗХД таблиці,асоціативний кущ,контрольні списки, підсумкове оцінювання) вчитель виявляє навчальні потреби учнів. Наприкінці вивчення теми за допомогою опитувальника відбувається перевірка досягнень результатів . Наприкінці проекту відбувається представлення результатів досліджень проекту на конференції.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учитель демонструє навчальну презентацію про багатоманітність речовини; обговорює з класом проблемне питання. Методом співбесіди ( методом мозкового штурму)визначають майбутні напрямки в своїх дослідженнях.

Учні працюють в проектних групах та отримують завдання з урахуванням своїх інтересів. Учні працюють над презентацією результатів досліджень проекту, ведуть блог досліджень.

Вчитель спостерігає за діяльністю, консультує, веде журнали спостережень, аналізує їхню діяльність; використовуючи різні методи та інструменти оцінювання ( ЗХД таблиці,асоціативний кущ,контрольні спискипідсумкового оцінювання) вчитель виявляє навчальні потреби учнів. Наприкінці вивчення теми за допомогою опитувальника відбувається перевірка досягнень результатів . Наприкінці проекту відбувається представлення результатів досліджень проекту на конференції.

Навчальні матеріали

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шатова Ольга Іванівна

Фах, навчальний предмет

Учитель хімії та біології

Навчальний заклад

Site 1318423875 2158.JPG


Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

с. Жданове, Солонянський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

  • Телефон робочий: (05669)64240
  • Email:ol.shatova13@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 11 листопада по 23 листопада 2013 року

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Жданівська ЗСШ І-ІІІ ступенів, Солонянський район , 11-23 листопада 2013 p.

Місце проведення тренінгу

Solone01 2012.jpg
  • с. Жданове, КЗО "Жданівська ЗСШ І-ІІІ ступенів Солонянського району Дніпропетровської області"


Тренер