Портфоліо проекту Чаговця Бориса Миколайовича

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Рівновага тіл

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика Математика географія, біологія

Вік учнів, клас

14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тема вивчається у 8 класі. У розділі "Взаємодія тіл" Учні розділені на 3 групи. Перша - визначає умови рівноваги твердого тіла, яке не має осі обертання. Друга вивчає умови рівноваги тіл які моють вісь обертання. Третя визначає умови рівноваги тіла на опорі. На початку проекту учні переглядають учительську презентацію і здійснюють тестування.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку вивчення теми учні проходять вхідне тестування . Під час роботи над проектом відбувається обговорення здійснення вправ. Результати роботи над проектом доповідаються у вигляді презентації.

Шукають інформацію в інтернеті, Використовують алгоритм розв’язування задач на статику . Виконують вправи по крокам алгоритму. Готують матеріал для демонстрацій. Повторюють математичний апарат . Готують обладнання для демонстраційного і лабораторного експерименту.Створюють статтю і презентацію. Планують і створюють стратегію вирішення навчальних проблем. Створюють і застосовують евристичні прийоми.=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)= Учитель допомагає учням під час виконання практичних вправ і формулює разом з учням основні ідеї пошуку розвязування задач.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Борис Чаговець


Фах, навчальний предмет

Учитель фізики


Навчальний заклад

КПНЛ

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг

Контактні дані

т.0564641225

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери