Портфоліо проекту Хуснутдінова Олександра Наїловича з інформатики для учнів 7 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет до проекту

Буклет проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва проекту

"Віртуальність - реальність"


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Основи Інтернету.

Вік учнів, клас

7 клас,12-13 років

Стислий опис проекту

Проект розрахований на учнів 7-8х класів та реалізується при вивченні теми «Основи Інтернету». Основними видами діяльності учнів буде пошук інформації з різноманітних джерел, веб-ресурсів, аналіз зібраного матеріалу та складання правил правильного та безпечного використання Інтернету. В рамках даного проекту учні роль Глобальої Павутини в сучасному житті людини, його влив на діяльність людини та який би міг бути світ без Інтернету. Визначать, чи є всесвітня мережа унікальним винаходом та чи є їй альтернатива?

Проект дозволяє учням глибше вивчити основи роботи в глобальній комп'ютерній мережі, взнати, в чому полягає практичне використання Інтернету. В ході реалізації проекту продовжується формування у учнів навичок роботи в Інтернеті, виховання комп’ютерної грамотності.

Результатом діяльності учнів стає підготовка мультимедійної презентації (публікації, блогу)

Повний План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Навчальні цілі

Учні полгиблять свої знання про Інтернет-мережу.

При роботі над проектом в учнів сформується розуміння ролі, що відіграє він в сучасному житті людини.Навчаться демонструвати навички роботи у глобальній мережі, з’ясують причинно-наслідкові зв’язки співіснування людини та Інтернету та навчаться ґрунтовно доводити та розуміти важливість всесвітньої мережі.

Опис оцінювання

На початку роботи над проектом відбувається контроль попередніх знань за допомогою он-лайн тесту та Під час роботи над проектом учні працюють різними джерелами інформації. У процесі роботи над проектом проводиться моніторинглве тестування, яке дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. . На прикінці проекту використовуються форми оцінювання кінцевого продукту презентації ( статті, буклету), заповнення третього стовпця таблиці «З-Д-Х» Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації, статті та буклету.


Діяльність учнів

Вчитель готує презентацію, розробку уроку, форми оцінювання, шаблони планів, пам’ятки щодо роботи в групах, щодо безпечного використання комп’ютера та Інтернету, списки рекомендованої літератури та Інтернет–ресурсів; проводить попередню роботу з батьками, щодо ознайомлення з роботою дітей над проектом та отримує дозволи.

Проект буде починатися одночасно з вивченням навчальної теми. Учні об’єднуються в 3 групи по 3-5 чоловік (залежно від кількості учнів у класі). В обраному проекті кожна підгрупа буде працювати над окремою підтемою, яка надасть можливість сформувати загальний проект. Учні ознайомлюються з планом проекту та реєструються на необхідних веб-сайтах (використовувати контрольний список для оцінки веб-сайтів). Учні заповнюють перші два стовпця таблиці з-х-д.


На другому етапі роботи над проектом учні займаються самостійною роботою: шукають необхідну інформацію про всесвітню мережу. Учні аналізують та систематизують знайдену інформацію, роблятьвисновки.

Кінцевий результат оформлюють у вигляді презентації ,(розміщується на шкільному сайті). Учитель в ході представлення учнями результатів уважно спостерігає за ходом презентацій, оцінює надані матеріали. Коментує роботу учнів і оголошує оцінки. Учні представляють кінцевий продукт у вибраній формі

Навчальна презентація

Навчальна презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хуснутдінов Олкесандр Наїлович

Фах, навчальний предмет

Учитель інформатики

Навчальний заклад

Site 1318423875 2158.JPG


Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

с. Жданове, Солонянський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

  • Телефон робочий: (05669)64240
  • Email:20132013xysnyt@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 11 листопада по 23 листопада 2013 року

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Жданівська ЗСШ І-ІІІ ступенів, Солонянський район , 11-23 листопада 2013 p.

Місце проведення тренінгу

Solone01 2012.jpg
  • с. Жданове
  • КЗО "Жданівська ЗСШ І-ІІІ ступенів Солонянського району Дніпропетровської області"

Тренер