Портфоліо проекту Хуснутдінова Олександра Наіловича з навчальної теми "Створення орнаменту за допомогою комп`ютерної графіки"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Створення орнаменту за допомогою комп'ютерної графіки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, образотворче мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

Основи комп'ютерної графіки

Вік учнів, клас

14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розрахований на учнів 7 класу. Розділ з програми "Основи комп'ютерної графіки". Закінчивши вивчення розділу, учні матимуть уявлення про сутність растрової графіки; сутність кольороподілу. Будуть здобуті навички використання можливостей графічного редактора для створення геометричних об'єктів на площині, створення орнаментів. Умітимуть встановлювати основні параметри графічного редактора; створювати графічні об'єкти, вставляти текст у графічні зображення, створювати й редагувати прості графічні документи.

Повний План вивчення теми

План

Навчальні цілі

Учні отримають знання про виникнення компютерної графіки, основні види компютерної графіки, детально про растрову графіку. Навчаться робити вікі-статтю. Удосконалять навички роботи у Publisher, PowerPoint. Матимуть стійкі навички у виконанні завдань з даної теми. Вмітимуть виконувати завдання з даної теми. Вмітимуть планувати особисту навчальну діяльність, оцінювати результати власної практичної роботи. Вмітимуть самостійно знаходити джерела по заданій темі та правильно їх використовувати. Вчитимуться колективної діяльності

Опис оцінювання

Перед вивченням теми використовуємо метод оцінювання «ЗХД», спочатку кожний учень самостійно заповнює колонки «Що я знаю про графіку» і «Що я хочу дізнатися про кмп'ютерну графіку», а тоді проводиться колективне обговорення відповідей з метою виокремлення основних елементів того, про що учні хочуть дізнатися. Наприкінці роботи над проектом учні ще раз звертаються до схеми «ЗХД», відмічають , що вони дізналися. Підводимо підсумки і робимо висновки. У ході виконання проекту вчитель контролює рівень залученості учнів у колективній діяльності (шляхом заповнення текстової форми). Наприкінці роботи над проектом проводимо також опитування за підготовленою формою «Комп'ютерної графіки», яке передбачає засвоєння учнями знань, отриманих в ході роботи над проектом. По завершенню проекту учні створюють вікі-статтю, яка буде оцінена шляхом заповнення текстової форми. "З-Х-Д" "Оцінювання учнівського бюлетня" "Оцінювання вікі-статті" "Опитувальник" опис оцінювання д-сті учнів критерії оцінювання презентацій.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Створюється презентація вчительська для того, щоб показати актуальність даної теми колегам і залучити дітей до роботи над нею. Вчитель пропонує учням опитувальник, що дасть змогу визначити рівень знань та вмінь учнів. Підбирається ряд питань, над вирішенням яких працюватимуть учні упродовж проекту. Чітко з’ясовуємо кроки, що повинні зробити учні, розподіляємо обов’язки учнів усередині групи. Продуктом діяльності учнів має стати мультимедійна презентація,та wiki-стаття. Учні проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх теми. Проводимо консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснюємо, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу.

Учні створюють мультимедійну презентацію учнівську та wiki -статтю. Проведення презентацій (усних виступів з демонстрацією мультимедійних презентацій). Просимо їх розглянути, як отримана інформація та досвід вплинули на їх початкові думки. Заохочуємо обговорення серед однокласників для поглиблення знань, обміну думками та подальшого розвитку їх мислення.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Хуснутдінов Олександр Наілович
Hystnydinov.jpg

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Відокремлений підрозділ Надіївської філії І-ІІ ст.
Gerb zdanovo.jpg


Контактні дані

Shysnytdinov.on@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17 жовтня - 30 жовтня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього".КЗО "Тритузнянська СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Солонянський район, 17 - 30 жовтня 2017 року

Тренери

Ратушняк Алла Олександрівна