Портфоліо проекту Фадєєвої Олени Валеріївни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чи можна жити вічно?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, ОБЖ

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ПРОВОДИТИМЕТИСЯ У 7 КЛАСІ ЗА ТЕМОЮ "Візит до лікаря. Хвороби та їх лікування".УЧНІ БУДУТЬ ПОДІЛЕНІ НА 3 ГРУПИ, КОЖНА З ЯКИХ ПРАЦЮВАТИМЕ ОКРЕМО. КОЖНА З 3Х ГРУП ПОВИННА В РЕЗУЛЬТАТІ ПРЕДСТАВИТИ СВІЙ ПРОДУКТ ДІЯЛЬНОСТІ. ПЕРША – ГАЗЕТУ, ДРУГА – ПРЕЗЕНТАЦІЮ, ТРЕТЯ – СТВОРИТИ БЛОГ. МЕТОЮ ДАНОГО ПРОЕКТУ Є РОЗВИТОК ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТА ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ, ФОРМУВАННЯ В НИХ НАВИЧОК МИСЛЕННЯ ВИСОКОГО РІВНЯ.УЧНЯМ ПРОПОНУЄТЬСЯ ВИКОНАТИ ПЕВНИЙ РЯД ЗАВДАНЬ.В ХОДІ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ УЧНІ АНАЛІЗУЮТЬ, УЗАГАЛЬНЮЮТЬ ТА СИСТЕМАТИЗУЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ З РІЗНИХ ДЖЕРЕЛ (ДРУКОВАНИХ ТЕ ЕЛЕКТРОНИХ). СВОЮ УЗАГАЛЬНЮЮЧУ РОБОТУ УЧНІ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ НА ЗАКЛЮЧНОМУ УРОЦІ З ТЕМИ. В ХОДІ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ СПРЯМОВАНІ НА РОЗВИТОК В УЧНІВ РІЗНИХ НАВИЧОК, А ТАКОЖ МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ВЧИТЕЛЮ В ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОЦІНЮВАННІ РОБІТ УЧНІВ.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом ми проводимо анкетування та опитування за допомогою анкет та запитань для самоконтролю. Впродовж роботи над проектом ми проводимо неформальні опитування та інтерв'ю за допомогою бесіди наприкінці роботи над тестом проводиться контрольна робота – твору. В кінці роботи над проектом проводиться виступ та захист творчих проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя На початку проекту учитель проводить бесіду з демонстрацією вчительського презентації [2] , в якій розглядаються тематичні, ключові та змістові питання, пропонує розділитися на групи. Вчитель повідомляє способи оформлення кінцевих результатів, а також наголошує на критеріях оцінювання діяльності учнів. Наприкінці проекту оцінює діяльність груп по вищезгаданим критеріям. Під час роботи над проектом здійснюється диференціація навчання шляхом врахування індивідуальних, психолог особливостей учнів.

На початку проекту учні дають відповідь на питання вхідного тестування [3], а також приносять дозвіл батьків на роботу в інтернеті. За окремими завданнями учні формулюють питання , які заносять до таблиці ЗХД, яку зповнюють протягом проекту. Клас поділяться на 3 групи: публіцисти, творці та блогери. Перша група розглядає питання «Посмішка подовжує життя» та створює газету «Жарти» [4] . Друга група розглядає питання «До яких хвороб схильне людство», працюючи на презентацію «Ознаки грипу» [5]. Третя група створює блог [6], працюючи над питанням «Хто вони – сучасні гіпократи» Робота складається з двох етапів - теоретичного та практичного.

Під час виконання теоретичного етапу учні: - знайомляться з учительської презентацією; - об’єднуються в 3 групи;

- обирають тему для дослідження та розподіляють обов’язки у групі; - знаходять відповіді на тематичні питання, знайомляться з ними; - узагальнюють свої та створюють звіт у вигляді публікації, презентації та блогу.

Під час практичного етапу учні: - збирають матеріали у мережі Інтернет, літературі; обробляють отриманий матеріал; - використовують дидактичний матеріал; створюють діаграми; - пишуть висновки; - оформлюють звіт; - створюють презентації, публікації, блоги, використовуючи для цього форми оцінювання публікацій, презентацій і веб-сайтів; - оцінюють згідно з критеріями свою роботу та роботу своїх друзів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

ОЛЕНА ФАДЄЄВА


Фах, навчальний предмет

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


Навчальний заклад

КРИВОРІЗЬКИЙ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ

Місто\село, район, область

М.КРИВИЙ РІГ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Контактні дані

(0564)64-12-25

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.10.13 - 15.10.13


Місце проведення тренінгу

КРИВОРІЗЬКИЙ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ


Тренери

МЕДВЕДЄВА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА