Портфоліо проекту Масанської Тетяни Василівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Багатогранність поняття «функція»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект виконано у межах освітньої галузі "Природознавство". Програма з алгебри для 7 класу. Розділ «Функція», також задіяні предмети: суспільствознавство, фізика, література, біологія, технології.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з алгебри для учнів 7 класу передбачає ознайомлення з поняттям «функція» в різних науках та сферах життя людини; функція в математиці - одне з найважливіших понять, вона дає можливість досліджувати і моделювати багато процесів Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про історію виникнення поняття «функція» як одного з основних методів сучасної науки для дослідження процесів і явищ, застосовуючи знання з історії, фізики, літератури, біології, знання комп’ютерних технологій. За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію, блог та публікацію

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом я буду проводити вхідне оцінювання учнів Мережевий опитувальник, потім у процесі роботи будуть задіяні різні форми оцінювання по видах діяльності. Для кожної групи розроблені критерії оцінювання. Учні самі у процесі роботи роблять самооцінку.

Аналіз власної системи оцінювання

ЗХД

Організаційна діаграма

Оцінювання блогу учня

Самооцінювання прикладу учнівської роботи

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом учитель створює Учительський буклет для батьків та учнів.

Учительський буклет стор. 1

Учительський буклет стор. 2

Для кращого розуміння та усвідомлення теми «Функція» учні будуть вчитися будувати графіки функцій, обговорювати властивості функцій з елементами аналізу

Для ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення фізики, біології, історії учні будуть знайомитись з функціональними величинами реальних процесів в природі, з функціями органів рослин, функціями парламентів та інших державних органів влади.

Для виявлення рівня осмислення теми учні пройдуть тестування. Будуть визначати властивості функцій, заданих аналітично та графічно; усно та письмово висловлювати власні оцінки щодо прочитаного, особистісно-творчо його переосмислювати.

1- тиждень

1.Учні переглядають Учительську презентацію, підготовлену вчителем для зацікавлення та формування мотивації. 2.Учні збирають інформацію з різних джерел: пошук інформації в Інтернеті, літературі, пресі, тощо.

2- тиждень

3.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання та аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами, вподобаннями учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. 4.Учні працюють з учительською презентацією . 5.Працюючи в малих групах учні аналізують матеріал за обраними критеріями знайдений з різних джерел, відбирають матеріал для створення публікації.

3-тиждень

6.Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото;займаються її дизайном та оформленням. 7.Учні створюють публікації, буклети. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту.

4-тиждень.

8.Демонстрація публікацій, створених різними групами супроводжується оцінюванням, що має привести до об’єднання малих груп у єдину з метою створення веб-сайту, де відслідковується процес роботи над проектом.

Учнівська публікація стор.1

Учнівська публікація стор.2

Результати просування по проекту учні публікують на своєму блозі Блог учнів 7-А класу з теми " Багатогранність поняття функції"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Масанська Тетяна Василівна

Фах, навчальний предмет

Учитель математики

Навчальний заклад

КЗО СЗШ №21

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, Середня загальноосвітня школа № 21,17 грудня - 29 грудня 2012

Дати проведення тренінгу

17 грудня - 29 грудня 2012

Місце проведення тренінгу

КЗО СЗШ №21

Тренери

Мухіна Л.А.