Портфоліо проекту Лаврик Тетяна Миколаївна з історії для учнів 7 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет до проекту

Буклет для учнів "Проектна діяльність учнів"

Lavruk111.jpg


Lavr222.jpg

Назва проекту

"Минуле та майбутнє"

"История — это союз между умершими, живыми и еще не родившимися". Эдмунд Берк''

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія,мистецтвознавство, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Історія. Виникнення Українського козацтва"

Вік учнів, клас

7 клас, 12 років

Стислий опис проекту

Проект «Минуле та майбутнє» передбачає різні види діяльності учнів при роботі учнів над окремими частинами проекту так і вцілому над питанням причин виникнення козацтва на Україні та яке значення це явище має на процес становлення України як держави .

При роботі над проектом учні збирають матеріал, працюють зх різними джерелами (з літературою, навчальними посібниками, Інтернет-ресурсами) та безпосередньо виконують проект. Учні досліджують причини виникнення козацтваі, визначають позитивні та негативні наслідки цього процесу.

При роботі над проектом вчитель є не тільки спостерігачем, а й координатором та фасилітатором , підтримує учнів, сам є інформаційним джерелом.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

  • Пріоритетними цілями при вивченні даної теми в межах проекту вважаються уміння учнів використовуючи метод критичного мислення, визначати роль особистості в історії та її вплив на процес становлення України як держави.

Учень визначає хронологічні межі; визначає історичний розвиток козацтва; складає історичні портрети; пояснює основні поняття, співвідносить дати та події; називає особливості політичного та соціально-економічного розвитку; вміє доводити загально відомі факти.

Учень вміє вибрати головне,вибрати необхідну інформацію,ілюструвати науковий текст.Учень повинен володіти ком’ютерними технологіями, тобто бути комп’ютерно грамотним для подальшої роботи з соціальним сервісами Веб 2.04. Працювати в групах, набудуть комунікативних навичок

Опис оцінювання

Всі стандарти, що записані в Плані, стосуються обраної теми, є визначальними для навчання та оцінювання. Тривалість вивчення теми відповідає кількості годин в програмі і узгоджена зі стандартами. Вхідне оцінювання передбачає актуалізацію опорних знань учнів з метою визначення рівня обізнаності учнів з питаннями теми проекту, оцінку на цьому етапі отримує кожен учень вчителя. Проміжне оцінювання має за мету промоніторити хід виконання проекту. На цьому етапі група оцінює роботу іншої групи, підводячи підсумки мозкового штурму. Вихідне оцінювання визначає рівень результатів як досліджень (тетування) так їх представлення, тобто оцінюється презентація учнів за критеріями

Діяльність учнів

На початку проекту з використанням тестів визначається, що вже знають учні з даної теми і пов'язуються ці знання з персональним досвідом учнів. Вступна презентація допомогає з’ясувати навчальні потреби учнів.

Учнями використовуються друковані, електронні джерела; вони знаходять інформацію, малюнки, створюють мультимедійну презентацію проекту.

Вчителем демонструється навчальна презентація та надається gшаблон учнівської презентації, яка виконує функцію прикладу для створенні власних робіт.

При оцінюванні результатів роботи над пректом і проекту оцінюється як рівень знань так і їх діяльність при роботі над проектом.

Контрольні списки, форми оцінювання, бланки з балами для оцінювання створюються до початку спостереження і можуть бути надані учням, з метою ознайомлення з вимогами пректу.

Учні об’єднуються в групи , збирають і обробляють інформацію, складуть список основних ідей. Учні мають створити презентацію та Вікі-сторінку проекту


Навчальні матеріали

Навчальна презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лаврик Тетяна Миколаївна


Фах, навчальний предмет

Учитель історії та правознавства

Навчальний заклад

Site 1318423875 2158.JPG


Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

с. Жданове, Солонянський район,Дніпропетровська область

Контактні дані

  • Телефон робочий: (05669)64240
  • Email:ol.mogila@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 11 листопада по 23 листопада 2013 року

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", Жданівська ЗСШ І-ІІІ ступенів, Солонянський район , 11-23 листопада 2013 p.

Місце проведення тренінгу

Site 1318423875 2158.JPG
  • с. Жданове, КЗО "Жданівська ЗСШ І-ІІІ ступенів Солонянського району Дніпропетровської області"

Тренер