Портфоліо проекту Королюк Т.М.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Мальовнича Україна

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство

Вік учнів, клас

6-7 років, 1 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Мальовнича Україна», 1 клас , природознавство. Тема з програми «Моя країна – Україна», основні види діяльності учнів – інформаційно-пошукова. Можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту – знавці лісу, знавці гір, знавці водойм, знавці степів, туристична агенція, друзі природи. Продукти діяльності учнів в проекті – усні повідомлення, памʼятка, фотоальбом, малюнки.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проводиться в 3 етапи ( вхідне, проміжне, підсумкове) На початку роботи над проектом проходимо вхідне тестування з метою заохочення учнів для роботи над проектом. Впродовж роботи над проектом проводиться проміжне опитування. Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють форми взамо-та самооцінки за окремо розробленими бланками

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту. Вчитель інформує батьків про навчання за методом проектів за допомогою публікації. На початку вчитель проводить бесіду з учнями та кураторами з числа батьків і п’ятикласників з використанням презентації . Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі картки оцінювання та таблиці З-Х-Д відповідають на змістові питання у формі письмового тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому етапі учні об’єднуються у 6 груп. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні з допомогою кураторів продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела достовірної інформації по темі дослідження і використати їх. Під час роботи над проектом вчитель демонструє презентацію вчителя завдань проекту, для залучення, допомоги і заохочення учнів для дослідження. Учні працюють у групах. ГРУПА “ Знавці лісу “ дає відповідь на ПИТАННЯ «Які рослини і тварини українських лісів вам відомі?» та реалізує свою діяльність у вигляді добірки загадок про рослини і тварин лісу. ГРУПА “ Знавці степів“ дає відповідь на ПИТАННЯ «Які рослини і тварини українських гір вам відомі?» та реалізує свою діяльність у вигляді добірки загадок про рослини і тварин степу ГРУПА “ Знавці гір “ дає відповідь на ПИТАННЯ «Які рослини і тварини українських гір вам відомі?» та реалізує свою діяльність у вигляді фотоальбому. ГРУПА “ Знавці водойм “ дає відповідь на ПИТАННЯ «Які водойми України та їх мешканці вам відомі?» та реалізує свою діяльність у вигляді фотоальбому. ГРУПА “ Туристична агенція “ дає відповідь на ПИТАННЯ «Які місця є окрасою України?»та реалізує свою діяльність у вигляді презентації. ГРУПА “ Друзі природи “ дає відповідь на ПИТАННЯ «Що ми можемо зробити для збереження природи України?» та реалізує свою діяльність у вигляді пам’ятки. Для пошуку необхідної інформації учні використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Знайшовши відповідну інформацію в Інтернеті діти записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел . Учні використовуватимуть Інтернет для ефективного пошуку необхідної інформацію, для створення презентації чи публікації; участі в інтерактивних обговореннях, отримання вражень та відгуків інших людей щодо створеного ними продукту.Для проведення проміжного контролю використовується асоціативний кущ. Завершується робота над проектом демонстрацією результатів досліджень кожної з груп на відкритих батьківських зборах – громадському огляді знань.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Королюк Тетяна Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчительпочаткових класів

Навчальний заклад

КСШ № 70

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг

Контактні дані

kort70968@gmail.com

Відомості про тренінг

Intel10

Дати проведення тренінгу

06.02 - 18.02.17

Місце проведення тренінгу

КСШ № 70

Тренери

Медвєдєва Світлана Валеріївна