Портфоліо проекту Козаченко Світлани Іванівни на тему:"Kyiv is the capital of our Motherland"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене =

Козаченко Светлана Ивановна учитель анг. языка Криворожской средней общеобразовательной школы

Портфоліо "Kyiv is the capital of our Motherland

[1]Блог-щоденник

Назва навчальної теми

тема «People and Countries»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, культурологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

тема «People and Countries»

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис

Проект розрахований на учнів 8 класу, він є міжпредметним (хоча основним предметом є англійська мова), є зв'язок з історією, географією, культурологією. Учні будуть аналізувати значення нашої держави для інших Європейських держав, повсякденному житті, досліджувати зв'язок становлення нашої держави. Для того щоб відповісти на ключові і тематичні запитання учні будуть проводити пошукову інформацію в Інтернеті, а дослідницька частина, полягає в тому, щоб дійсно встановити історичну роль нашої держави.. Кінцевими продуктами будуть блог-щоденник та презентація, яку учні продемонструють на учнівській конференції.

[2]З-Х-Д

Повний План вивчення теми

[3]План

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

1.Розвивати відкритість ті чутливість до нових та різноманітних перспектив. 2.Вдосконалювати вміння з’ясовувати причинно-наслідкові зв’язки, ґрунтовне доведення та розуміння ідей. 3.Розвивати навички працювати в групах. 4.Прийняття відповідальності за результати роботи. 5.Вдосконалювати вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію. 6.Розуміння підґрунтя та базових засад етичних та правових питань, пов’язаних з використанням інформації. 7.Навчити дітей ефективно співпрацювати в групах. 8.Акцентувати увагу на культурі спілкування та висловлювання в блогах. 9.Розвивати навички само оцінювання та самоограцізації за чітким планом (формою оцінювання)


Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень, відповісти на питання «Чи має для мене значення історія моєї держави ?», переглянути вхідну презентацію та заповнити таблицю «З-Х-Д» та «Діаграму».Впродовж роботи над проектом учні отримують консультації від групи експертів через електронну пошту. Група “Compatriots” створюють блог, в якому в дописах описують свою роботу поетапно, тобто, які труднощі виникали під час роботи, про свої успіхи та думки з приводу роботи над проектом. Також для поточного оцінювання додають в блог поточні документи: план роботи над темою проекту (1-й етап), схему презентації (на 2-му етапі), презентацію (як кінцевий продукт). Учні також використовують «Форму оцінювання з балами», за якою вони мають створювати презентацію та блог.

[4] Контрольний список оцінювання обговорення

[5]Організаційна діаграма

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

[6]Організаційна діаграма

[7] Шаблон публікації

[8] Приклади ділення на групи


Перед початком роботи діти отримують форми оцінювання,яка їм допоможе визначитись з об’ємом роботи, при самооцінюванні, допоможе визначитись з пріоритетними моментами в своїй роботі. В формі оцінювання блогу визначений перелік проміжних робіт, які мають бути присутніми в ньому для проміжного оцінювання вчителем. Учні всіх груп шукають інформацію в Інтернеті щодо теми дослідження, ознайомлюються з презентацією про авторське право та плагіат. Вчаться зберігати анотовані посилання на використані джерела, оформляти списки використаних джерел. Учні отримують форму оцінювання веб-ресурсів та визначають чи можливо використовувати все знайдені джерела в дослідженні. Серед учнів обирається група експертів з 3-х чоловік, які з допомогою електронної пошти за створеним графіком відповідають на питання. Учні повинні ретельно дослідити тему перш ніж, як зв'язуватися з експертом електронною поштою. А також, учні в документі-googlе із спільним доступом створюють перелік посилань на використані веб-ресурси. м Учні групи “Compatriots” ведуть блог-щоденник, в якому описують по дням, як проходив етап планування початку роботи, чи цікавим для них здалося питання «Чи знання історії впливає на розвиток творчої особистості?»,як розподілились ролі, чи складно їм було зробити це на початку, чи виникали труднощі в командній роботі, свої думки та враження від проектної роботи. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Поточні продукти своєї роботи, наприклад, план презентації та саму презентацію, учні додають в свій блог, для оцінювання роботи вчителем. Протягом роботи учні використовують «план діяльності» для того, щоб мати помічника на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково є документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують «Форму оцінювання з балами», за якою вони мають створювати презентацію та блог.

[9] [10] [11] [12]


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Козаченко Світлана

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №102

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг

Контактні дані

kozachenko-sveta на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.10-5.11.2012

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №102

Прізвища тренерів

Бокайчук Наталя Вікторіна

Мій внесок

[13]План

[14]Вхідна презентація

[15]З-Х-Д