Портфоліо проекту Золотова Вячеслава

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

"Ні--наркотикам! Так--життю!"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія,хімія,історія,етика.

Вік учнів, клас

Учні 8х класів, 14-15 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Тип проекту:дослідницький, інформаційний, практико-орієнтований. У роботі над проектом,крім вчителя,беруть участь учні 8-х класів; Актуальність проекту: Школа робить вагомий внесок у державну справу—боротьбу з розповсюдженням наркоманії серед молоді; -захищає майбутніх батьків та отже,і їх майбутніх дітей від наркозалежності; -участь у проекті підвищує авторитет школи -підвищується якість освіти через впровадження методики розвитку життєвих навичок; -в навчальному закладі створюється доброзичлива атмосфера,чка сприяє зниженню правопорушень, вживання психоактивних речовин,меншають прояви насильницької поведінки серед учнівської молоді; -діти і вчителі збагачують свої знання про наркотичні речовини і все ,що з ними пов’язано..

План вивчення теми (вставити файл)

план проекту

план реалізації

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Заздалегідь—ще до початку проекту я роздаю батькам та учням опитувальники(розроблені окремо для тих та інших); Батькам роздаю ще додатково буклети про доцільність впровадження у навчальний процес методу проектних технологій; Учні заповнюють перші дві колонки таблиці ББДР; Впродовж проекту працюємо за планом роботи над проектом. Наприкінці проекту підводимо підсумки всієї роботи,звітуємо на загальношкільних батьківських зборах.


Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Учні користуються опитувальником на початку та наприкінці проекту . 2.Учні ознайомлюються з авторським правом для того,щоб розпочати роботу по збору інформації для реалізації проектної діяльності. 3. Підготовка радіо лінійки на тему « Наркотикам—ні! Життю—так!» . 4. Перегляд кінофільму «Правда про наркотики» та його обговорення . 5. Конкурс на кращу інформацію про наркотики та створення брошури «Факти про наркотики , які вас зацікавлять» . Розповсюдження її по класах . 6. Випуск газети «Сьогодні ми говоримо про наркотики». 7. Розробка пам’ятки для батьків та обговорення тексту на батьківських зборах. 8. Обговорення сумарно отриманої інформації на виховних годинах . 9. Конкурс на кращий плакат «Антиреклама наркотичних речовин». 10. Проведення серії факультативних занять , на яких учні дізнаються про створення та формування цілісного характеру , виховують в собі готовність приймати правильні моральні рішення , розвивають навички самовиховання , усвідомлюють небезпеку виправдовування ,вчаться толерантному ставленню до наркозалежних ,чи дітей з групи ризику стати наркозалежними . 11.Проводиться «Круглий стіл» спільно з учнями,вчителями,представниками благодійної організації»Солідарність», медиками, наркозалежними людьми,я кі стали на шлях виправлення, батьками. 12.Працюємо згідно диференціативного підходу до навчання. 13.Діти використовують презентацію,яку вчитель підготував для фасилітації.


Мої файли

План проекту

План реалізації

Презентація методу

Презентація вчителя


Таблиця З-Х-Д


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Золотов Вячеслав Петрович

Фах, навчальний предмет

Фізичне виховання

Навчальний заклад

Комунальний навчальний заклад "Глеюватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Криворізької районної ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

с. Глеюватка Криворізького району Дніпропетровської області

Контактні дані

zolotov.v.p. на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18/10/2013 - 31/10/2013

Місце проведення тренінгу

Глеюватська ЗОШ с. Глеюватка Криворізького району

Тренери

Суганяка Сергій Андрійович