Портфоліо проекту Білецької Олени Миколаївни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

У царстві неорганічних сполук

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія. Біологія,географія,фізика.

Вік учнів, клас

13 - 14 років,8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

У 8 класі при вивченні теми основні класи неорганічних сполук учні виконуватимуть ролі експериментаторів,теоретиків, консультантів.

План вивчення теми

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку оцінювання проводимо вхідне оцінювання, протягом – взаємооцінювання та самооцінювання, в кінці – контрольна робота

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель на початку роботи над проектом проводить бесіду з демонстрацією презентації про основні питання та запропоновує учням обєднатися в групи(теоретики, практики, експериментатори); вчитель повідомляє способи оформлення кінцевих результатів, а також наголошує на критеріях оцінювання діяльності учнів. Наприкінці проекту оцінює діяльність Груп за вищезгаданими критеріями. Діяльн. Учня: на початку проекту учні дають відповіді на питання вхідного тестування, а таiкож приносять дозвіл батьків на роботу в інтернеті. За окремими завданнями учні формул. Питання , які заносять до таблиці ЗХД, яку заповнюють протягом проекту. Учні обєдн в групи, складають план роботи, розподіляють обов’язки між собою. Потім учні збирають інформацію,систем та аналіз дані, оформ проект, презентують його, взаємооцінюють діяльн інших груп. Група експериментаторів презентує проект Група практиків розробила підбірку задач Група теоретиків виконала розробку теми і висвітлила свою діяльність у блозі. Під час роботи над проектом здійснювалась диференціація навчання шляхом врахування індивідуальних психологічних особливостей учнів , вміння самостійно обирати пріоритети навчання та співставляти їх з загальними навчальними цілями. На завершальному етапі оцінювання отримують оцінки від вчителя.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Білецька Олена Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель хімії

Навчальний заклад

Криворізький природничо -науковий ліцей

Місто\село, район, область

Кривий Ріг, Саксаганский, Дніпропетровська

Контактні дані

64 - 12 - 25

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.11. - 15.11.2013.

Місце проведення тренінгу

КПНЛ

Тренери

Медведєва Світлана Валеріївна