Портфоліо проекту Баркова Д.О.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Вишивка мережками

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

[ Трудове навчання, українська мова та література, інформатика, історія України ]

Вік учнів, клас

10-11 років, 5 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

[ Цей проект призначений для дослідження історії виникнення вишивки, щоб визначити від чого залежить краса вишивки та де можна її застосувати. Метою даного проекту є розвиток художнього смаку і творчих здібностей учнів. Формування вмінь виконання узору швом «косий хрест» виховування акуратності. І старанності під час виконання вишивальних робіт та шанобливого ставлення до традицій свого народу. Українська народна вишивка – один із видів декоративно – прикладного мистецтва, який протягом багатьох століть формувався. Розвивався, удосконалювався. У вишивці яскраво розкривається душа українського народу, його прагнення до краси. Це давнє і вічно молоде мистецтво. У ході роботи над проектом, учні шукають і аналізують об'єкти – аналоги, створюють банк ідей, проводять міні – маркетингові дослідження, дотримувались розробленої ними технологічної послідовності виготовлення виробу. Результатом роботи є учнівська презентація, учнівський блог, учнівський сайт.]

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Цей проект призначений для дослідження історії виникнення вишивки, щоб визначити від чого залежить краса вишивки та де можна її застосувати. Метою даного проекту є розвиток художнього смаку і творчих здібностей учнів. Формування вмінь виконання узору швом «косий хрест» виховування акуратності. І старанності під час виконання вишивальних робіт та шанобливого ставлення до традицій свого народу. Українська народна вишивка – один із видів декоративно – прикладного мистецтва, який протягом багатьох століть формувався. Розвивався, удосконалювався. У вишивці яскраво розкривається душа українського народу, його прагнення до краси. Це давнє і вічно молоде мистецтво. У ході роботи над проектом, учні шукають і аналізують об'єкти – аналоги, створюють банк ідей, проводять міні – маркетингові дослідження, дотримувались розробленої ними технологічної послідовності виготовлення виробу. Результатом роботи є учнівська презентація, учнівський блог, учнівський сайт.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель пропонує переглянути презентацію по даній темі. Визначити основні запитання, які будуть розкриватися впродовж всієї теми. 

Протягом роботи над проектом учні будуть використовувати інтернет ресурси, вміти володіти гул формами. Перед початком проекту учні проводять опитування серед батьків, для виявлення необхідності та з'ясування, які питання будуть актуальними при вивченні даної теми. Оцінювання учнів буде проводитись за допомогою таблиць ЗХД, опитування, буде проводитись диференціація учнів. В ході дослідження я розділила учнів на 3 групи…перша група-досліджувала історію вишивки, друга – від чого залежить краса вишивки, третя – де можна застосовувати техніку вишивання. Кожна група повинна показати свої результати дослідження. Перша у вигляді презентації, друга – у вигляді блогу. Третя – вигляді сайту. Наприкінці проекту кожній групі було запропоновано пройти опитування для учнів, за яким визначався рівень вивчення теми на початковому етапі. Для оцінювання були створені такі засоби: таблиця ЗХД, асоціативний кущ та організаційна діаграма. Вчитель ознайомив учнів з поняттям авторське право та наслідками його роботи. В кінці проекту кожна група презентує свої результати на своїх ресурсах. Вчитель оцінює кожну групу окремо згідно критеріїв до виконання прикладу учнівської роботи. На захист дослідницької роботи запрошуються батьки та учні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дар'я Баркова

Фах, навчальний предмет

вчитель трудового навчання

Навчальний заклад

КЗШ №43

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг Дніпропетровська область Саксаганський район

Контактні дані

darya2013barkova255@gmail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.06.2017-24.06.2017

Місце проведення тренінгу

КЗШ №41

Тренери

Корнієнко Євген Леонідович