Портфоліо проекту "Health "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук




Назва навчальної теми

Healthy Lifestyle

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, основи здоров'я, фізкультура

Навчальна тема (як записано в програмі)

Здоров’я. Здоровий спосіб життя, шкідливі звички, заняття спортом, охорона здоров’я

Вік учнів, клас

13-14 років,4(8)клас

Стислий опис

4(8)клас,Розвиток комунікативних вмінь і навичок по темі, планування роботи, дослідження соціальної потреби, збір інформації, аналіз даних, проектування макету, поділ праці між учасниками робочої групи, звіт про виконану роботу кожної групи.

Повний план вивчення теми

план

впровадження проекту

презентація


Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні: — розуміють інформацію як під час безпосереднього спілкування зі співрозмовником, так і опосередкованого (у звукозапису); — розуміють основний зміст текстів відповідно до тематики ситуативного спілкування; — вибирають необхідну інформацію з прослуханого; — висловлюють свої переконання, думки, згоду або незгоду у відповідь на отриману інформацію; — роблять стислі пояснення до плану або ідеї; — розповідають історії, сюжет книжки/фільму і висловлюють своє ставлення/враження; (обсяг висловлювання — не менше 16 речень) — спілкуються, дотримуючись основних норм, прийнятих у країнах, мова яких вивчається; — ведуть бесіду з однією чи кількома особами в межах певної ситуації спілкування, а також, використовуючи інформацію з прочитаного, почутого, побаченого; — беруть участь у діалогах різних типів, обмінюючись інформацією, висловлюючи свою думку, враження, ставлення щодо конкретних фактів, подій, явищ, пропозицій; — беруть участь у дискусії, аргументуючи свою точку зору; (висловлення кожного — не менше 10 реплік, правильно оформлених у мовному відношенні); — читають (з повним розумінням) тексти, побудовані на знайомому мовному матеріалі; — знаходять необхідну інформацію у текстах різнопланового характеру (значення незнайомих слів розкривається на основі здогадки, малюнка, схожості з рідною мовою, пояснень у коментарі); — передають у письмовій формі зміст почутого, прочитаного, побаченого; — письмово передають інформацію адекватно цілям, завданням спілкування, правильно оформлюючи повiдомлення залежно від його форми; — описують предмет, особу, події, явища, об’єкти (в межах 16 речень).

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

До початку проекту: Було проведено анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника. Реалізація проекту: 1. На початку проекту провести оцінювання знань за допомогою анкетування і тестування. 2. За допомогою контрольного списку «Дослідження», учні оцінять рівень проведення дослідницької роботи. 3. За допомогою контрольного списку «Творчість», вчитель оцінює рівень творчості учнів класу. 4. Проводиться рефлексія за контрольними списками «Рефлексія» Після закінчення проекту: 1. За допомогою форми оцінювання мультимедійної презентації, вчитель повинен оцінити готові проекти учнів. 2. За допомогою форми оцінювання презентації кожен учень має оцінити свої досягнення. 3. За допомогою форми «Оцінювання роботи групи» під час захисту робіт учні оцінюють діяльність кожної з груп.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

До початку проекту: Провести зібрання з батьками. Отримати дозвіл від батьків.Проінформувати про початок роботи проекту, основні цілі та завдання. Провести підготовче заняття з батьками по використанню мережі Інтернет (основи роботи з електронною поштою, основи пошуку інформації, основи використання сервісів Web 2.0). Створити каталог ресурсів Інтернет для батьків. Створити усі організаційні, методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Провести анкетування з дітьми за допомогою опитувальника для виявлення початкових знань з теми Реалізація проекту:

1 тиждень - проведення інструктажу з ТБ - проведення оцінювання знань за допомогою анкетування. - об’єднання в групи та розподіл обов’язків. Учні будуть об’єднані у три групи (кожна група обере свою тему, яку вони будуть досліджувати), в свою чергу представники кожної групи будуть об’єднані ще у три підгрупи – дослідники, дизайнери,журналісти-коректори. - планування роботи групи. Кожна група отримає індивідуальний графік роботи. - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. Діти знайомляться з поняттям про авторське право. Діти отримають форми для оцінки веб-сторінок та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет.

2 тиждень - проведення уроку у кабінеті іноземних мов. – обробка інформації. Оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи (мультимедійна презентація з обраної теми) – перегляд, оцінка продуктів проектної діяльності учнів – презентація продуктів проектної діяльності учнів із залученням батьків(за бажанням) обговорення ключового та змістових питань, обмін думками, вибір найкращих творчих робіт. Після закінчення проекту: Нагородити кращі проекти учнів грамотами

Відомості про автора

ім'я і прізвище

ГУМЕН ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Фах, навчальний предмет

ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Навчальний заклад

ТЛУМАЦЬКА ГІМНАЗІЯ

Місто\село, район, область

МІСТО ТЛУМАЧ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Контактні дані

www.tgteacher4@gmail.com.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14 червня 2012- 20 червня 2012

Місце провведення тренінгу

Тлумацька гімназія

Тренери

Добровольська Л.Я., Шофінец І.В.