Портфоліо проекту "Симетрія довкола нас"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Симетрія довкола нас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика,біологія,фізика,художня культура

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про симетричні фігури,обєкти.

Вік учнів, клас

8 клас,14 років

Стислий опис проекту

.Над проектом працює 8 клас,тема «Симетрія».Види діяльності:підбір матеріалу,його аналіз,створення презентацій,публікацій.В процесі роботи над проектом учні глибше ознайомляться з поняттям «симетрія»,які види симетрії існують,як будувати симетричні фігури,де зустрічаються симетричні об’єкти.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Опис оцінювання

На початку роботи над проектом використовуємо «Асоціативний кущ»,роботу з таблицями «ЗХД»,презентацію основних питань;впродовж роботи-консультації,само-та взаємооцінювання

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи вчитель розбиває клас на групи.Кожній з груп надається завдання відповісти на своє проблемне питання.Учні мають самостійно знайти інформацію щодо матеріалів поекту. Вчитель демонструє свою презентацію. Впродовж роботи над проектом для оцінювання використовуємо само- та взаємооцінювання учнівських комп’ютерних робіт. Спонукаємо групи надавати одна одній зворотній зв’язок впродовж роботи над учнівськими проектами. Для цього групи застосовуватимуть форму –звортній зв'язок однолітків.Після того, як кожна група презентує результати своєї роботи обраним цільовим аудиторіям (батькам на батьківських зборах, одноліткам, тощо), проводимо спільне заняття для всього класу, на якому учні обговорюватимуть як підготовку, виконання проектів, їх презентацію цільовій аудиторії, так і те, як їх виступ чи презентація були сприйняті.Діти створюють власні блогичерез які ведуть обговорення. Завершуємо вивчення теми обговоренням відповідей на Ключове запитання: «Чи симетрія пронизує все,що нас оточує?» за круглим столом з представниками громади,вчителями.Керівник проекту презентує буклет "Метод проектів-ефективна технологія навчання". Перед початком створення проекту вчитель бере дозволи у батьків учнів класу для роботи дітей в мережі Інтернет.Ознайомлює з документом "Стратегії проти плагіату дослідницьких робіт".

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ярослава Василівна Мазур

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Червоноградський навчально-виховний комплекс №13

Місто\село, район, область

Львівська обл., м.Соснівка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

жовтень 2012 року

Місце проведення тренінгу

ЧНВК №13

Тренери

Дуброва Т.В.