Портфоліо проекту "Кімнатні рослини"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Кімнатні квіти - краса, яка чарує око

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Я у світі (природознавство)

Вік учнів, клас

5-6 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мета цього проекту – розширити знання дітей про кімнатні рослини, вчити їх доглядати за ними, розуміти відмінності між кімнатними рослинами та тими, що ростуть на вулиці. Для виконання завдань діти разом зі своїми батьками об’єднуються в групи, кожна група отримує своє завдання. Захист проекту відбувається на родинному святі «Краса, що чарує очі», запрошуються вихователі, адміністрація, батьки. Для досягнення мети використовуються дослідницькі, пошукові, інформаційні методи навчання. У ході роботи учні виконують тематичні завдання і готують збірки: « Вірші про кімнатні квіти», «Загадки про квіти», «Легенди про квіти», група практиків займається практичною роботою щодо догляду за кімнатними рослинами.

План вивчення теми

план впровадження

план проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою ЗХД таблиці: https://docs.google.com/file/d/0B4CbKDunGGgXeFFGZEw5dlJ1dEE/edit?usp=sharing Таблиця ЗХД] Під час роботи: Упродовж роботи над проектом учні виконують формуючі завдання, виконують дослідницькі завдання відповідно рольових завдань у групі, проводять Самооцінювання спільної роботи, ,батьки ведуть журнал спостереженнь. Наприкінці роботи над проектом всі групи учнів створюють підсумкову презентацію для захисту проекту. Відповідають на ключове питання проекту. Оцінюють результати своєї роботи за допомогою критеріїв, які розміщені у таблиці, яку їм видали на початку проекту.

самооцінювання дитячої роботи

самооцінювання презентації

Форма "Я розумію"

контрольний список

оцінювання відповідальності за власне навчання

оцінювання блогу

самооцінка блогу

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку навчального проекту : На початку проекту здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою таблиці . Учні знайомляться з презентацією вчителя, дізнаються про цілі і задачі проекту. За допомогою мозкової атаки складають план вивчення теми. Під час роботи: Упродовж роботи над проектом учні виконують формуючі завдання, виконують дослідницькі завдання відповідно рольових завдань у групі, проводять самооцінювання матеріалів, ведуть журнал спостереженнь. В ході проекту: Наприкінці роботи над проектом всі групи учнів створюють підсумкову презентацію для захисту проекту. Відповідають на ключове питання проекту. Оцінюють результати своєї роботи за допомогою критеріїв, які розміщені у таблиці, яку їм видали на початку проекту.

Lavrova.jpg

учнівська презентація

вчительська презентація

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лаврова Людмила Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вихователь дошкільного закладу

Навчальний заклад

НВО «Грузька НСШ-дз», 

Місто\село, район, область

с. Грузьке Криворізького району Дніпропетровської області


Відомості про тренінг

Тренінг проводився на базі Лозуватської СЗШ №1 Криворізького району Дніпропетровської області

Дати проведення тренінгу

13.05.2013 року по 25.05.2013 року

Місце проведення тренінгу

Лозуватська СЗШ №1 с. Лозуватка Криворізького району

Тренери

Шабелян Ірина Миколаївна