Портфоліо проекту "Звички правильно харчуватися"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Звички здорового харчування

Основний та другорядний (дотичний) предмети

Основний навчальний предмет – англійська мова. Загальна тема «Їжа». У міжпредметних зв’язках ця тема також зустрічається у програмі з біології та основ здоров’я.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей навчальний проект було розроблено для учнів 7 класу з англійської мови на тему: «Їжа». Учні виконуватимуть групові та дослідницько-пошукові форми робіт. Кінцевим продуктом діяльності буде відкритий урок з учнівською презентацією та виставкою робіт.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається у продовж всієї навчальної теми. На початку роботи учням роздаються форми оцінювання презентації і відбувається обговорення її основних розділів. Ця форма містить огляд очікувань від створених ними учнівських проектів. За допомогою цієї форми учні можуть прослідкувати на якому вони етапі проекту. Вчитель знайомить учнів з презентацією проекту, з основними питаннями. Учням роздаються форми таблиці ЗХЯД, для заповнення на протязі виконання проекту. Вчитель пропонує поточне оцінювання, для цього використовується онлайн тестування у вигляді вхідного оцінювання. Учням в середині проекту роздається контрольний список, для само оцінювання своєї діяльності у проекті.

Асоціативний кущ

Лист про дозвіл використання Інтернету

Лист-прохання на дозвіл

Самооцінювання

Форма батьківського дозволу

Форма оцінювання результату

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель знайомить учнів з методом проектів, за допомогою публікації. Далі вчитель знайомить учнів з вчительською презентацією. Учні діляться на групи: 1група, має назву - Науковці, вони досліджують принципи здорового харчування. 2 група має назву – Пошуковці, вони досліджують основні харчові групи. 3 група має назву – Трудівники, вони досліджують народну мудрість про їжу. Впродовж проекту діти спостеріють, читають, малюють, записують, аналізують та систематизують зібрану інформацію.

Діти знаходять необхідну інформацію в журналах, підручниках, газетах, в Інтернеті.Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання.

Форма вступного оцінювання

Документ для фасилітації

Інструкція

Учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Віра Полегенька

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Жовтоводська гуманітарна гімназія імені Лесі Українки

Місто\село, район, область

м. Жовті Води, П'ятихатський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

050-950-37-07

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.10.2017 - 30.10.2017

Місце проведення тренінгу

КЗО "Жовтоводська СЗШ №10"

Тренери

Бойко Анджела Артурівна