Портфоліо проекту "Життя, як подвиг"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Життя, як подвиг.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет, якого стосується проект – це українська література. Проект пов`язаний із історією України, українською мовою, світовою літературою

Вік учнів, клас

8 клас. 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Прект «Життя, як подвиг» для учнів 8 класу покликаний висвітлити життя Василя Стуса. Учні отримали завдання створити публікації до теми, відшукати та накопичити матеріал, створити мултимедійну презентацію та власний блог.

Цей проект стосується розділу шкільного курсу української літератури „Література ХХ ст.» Мета проекту: Ознайомитися з життєвим та творчим шляхом поета, розглянути, в чому полягала нескореність і незламність патріотизму Василя Стуса, донести красу і силу його слова, вміти пояснити, чому життя поета склалося так трагічно? Розвивати вміння робити ідейно-художній аналіз творів, пізнавальні здібності. Виховувати почуття патріотизму, стійкості, відповідальності, гуманізму, здітність поважати і гордитися за приналежність до гордого, сміливого українського народу. Формувати почуття взаємопідтримки, взаємодопомоги, бажання пізнавати нове.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

За 12-бальною шкалою: оцінювання загальної участі учнів у роботі над проектом та участі кожного учня окремо; оцінювання створеного блогу, презентації, веб-сайту, публікації, підготовка матеріалів до уроку, виховного заходу. До початку проекту проводиться діагностика потреб учнів, рівня їх фактичних знань з теми у вигляді вхідного опитування. 2.Під час проведення проекту проводиться заповнення ЗХД-схеми, анкетування для групування учнів та розподілення ролей, відслідкування ходу виконання роботи. 3.По завершенню проекту проводиться визначення самоспрямованості навчання, взаємооцінювання командною роботою.

ЗХД-схема

Оцінювання блогу

Оцінювання презентації

Оцінювання публікації

Учнівський блог

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учні знайомляться з вчительською презентацією, проходять вхідне опитування, об’єднуються в групи. Під час роботи над проектом учні використовують опорні схеми, заповнюють разом з учителем ЗХД-схему. Результати своєї роботи учні оформлюють у презентаціях, блогах, публікаціях.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чеберко Наталія Василівна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №1» Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери