Портфоліо проекту"Здоровий спосіб життя-основа здоров’я людини."
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Проект "Здоровий спосіб життя-основа здоров’я людини."
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізична культура,основи здоров'я.
Вік учнів, клас
16-17років.10-11клас.
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект передбачає формування відповідних навичщк щодо ведення здорового способу життя, вчитися використовувати набуті вміння, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров'я і тих, хто поряд.Учні повинні усвідомити про переваги здорового способу життя й негативний вплив на людський організм таких шкідливих звичок як вживання наркотиків, алкоголю, тютюну, причини вживання окремими людьми цих речовин та їх наслідки; як запобігати шкідливим звичкам.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Оціннювання головним чином відбуватиметься через тестування, захист рефератів та опитування.На початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів за допомогою таблиці З-Х-Я-Д, організаційних діаграм, діагностика рівня їх фактичних знань з теми . Враховуючи вимови стандарту, створюються критерії оцінювання майбутніх робіт учнів, за якими буде відбуватися контроль в групах. Проводиться он-лайн опитування з попередніх знань учнів. Перед початком роботи учні знайомляться з даними критеріями. В середині проекту вчитель здійснює перевірку знань за допомогою Асоціативного куща. В ході роботи групи обговорюють отримані результати, звіряються із критеріями. Роздаються учням шаблони щоденників спостережень за зміною настрою протягом дня. Після завершення роботи створюється учнівська публікація та презентацію, який відображає результати досліджень і зроблені висновки, заповняються листки. Критерії самооцінювання контрольний лист оцінювання, співробітництва самооцінювання публікації та презентації, Форми оцінювання виконання колективної роботи, взаємооцінювання та форми оцінювання співробітництва. Проводиться урок захисту проекту, на якому заслуховуються виступи учнів із виконаними роботами,виставляються оцінки.
Оцінювання навичок самооцінювання
Форма оцінювання спільної діяльності
Самооцінювання спільної роботи
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
Ознайомлення учасників проекту із ситуацією поширення шкідливих звичок як явища на території міста; збір матеріалів про негативний вплив шкідливих звичок на здоров'я людей; проведення опитування, анкетування учнівського колективу про їхнє ставлення до проблеми; вивчення громадської думки про ставлення до здорового способу життя та шкідливих звичок; визначення переліку організацій, установ, що займаються вирішенням проблеми. Вчитель знайомить учнів з метою проекту, Щсновними запитаннями демонструя вчительську презентацію. І етап - підготовчий Зміст: o вибір та обговорення теми; o теоретична підготовка учасників проекту - отримання знань про здоровий спосіб життя, негативний вплив на здоров'я наркотиків, тютюну та алкоголю; o зацікавленість учасниками майбутнім проектом ( Буклет про метод проектів) o ознайомлення з метою та можливими аспектами діяльності ( вступна вчительська презентація). o перевірка попередніх знань учнів за допомогою он-лайн форми опитування. ІІ етап - збір необхідної інформації Зміст: o збір інформації; o накопичення матеріалів, що підтверджують актуальність проблеми здорового способу життя; o навчання й набуття учасниками проекту досвіду активної діяльності; o вивчення проблеми за матеріалами преси, статистики; o ознайомлення з правовими документами, що мають відношення до проблеми.
ІІІ етап - планування, ключові моменти діяльності Зміст: o узагальнення зібраного матеріалу, систематизація та аналіз отриманої інформації; o визначення найефективніших шляхів розв'язання проблеми; o планування діяльності для вирішення проблеми, розподіл обов'язків;
Учнівська презентація o прогнозування наслідків діяльності; o розподіл завдань; визначення часу, необхідного для їх виконання; o вивчення ефективних шляхів взаємодії з представниками правоохоронних органів, медичних установ. Можливий алгоритм діяльності: IV етап - діяльність, вирішення проблеми Зміст: o реалізація плану дій, спрямованих на вирішення проблеми; o здійснення заходів, визначених на попередньому етапі.
Файл:Публикация про метод проектів 1 c.jpgФайл:Публикация про метод проектів 2c.jpg
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Масляний Анатолій Миколайович.
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізичного виховання.
Навчальний заклад
загальноосвітня СШ №8.
Місто\село, район, область
м.Жовті Води.Дніпропетровська обл.
Контактні дані
(05652)2-65-75
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
16-28 березня 2015р.
Місце проведення тренінгу
ЗагальноосвітняСШ№8
Тренери
Бойко АнджелаАртурівна.