Портфоліо на тему "Як зберегти своє здоров'я"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

як покращати своє здоров'я?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура – основний навчальний предмет

Вік учнів, клас

10 клас,16 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект передбачає роботу з учнями 10 класу та відповідає Державній освітній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів «фізична культура». Забезпечує вивчення теми «Фізичне навантаження та відпочинок як фактори впливу на фізичний розвиток». Тема проекту «як покращити своє здоров’я?». на основі 10-а та 10-б класів буде створено контрольну та експериментальну групу. експериментальна група буде працювати за розробленою нами методикою.в кінці проекту ми очікуємо,що емоційний та фізичний стан групи покращиться.

План вивчення теми (вставити файл)

https://docs.google.com/file/d/0B2SP6fq5fAWBd2xlMW9rRkF3TU0/edit?usp=sharing

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21 століття при розборці змісту учнівських проектів та використовуючи відповідні методи оцінювання. для оцінювання навчвальних потреб учнів,їх попередніх знань на початку теми організоване обговорення ключової теми ,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Учні мають отримувати батьківський дозвіл на опублікування роботи учня в мережі інтернет. щотижнево планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. формуюче оцінювання проходить за допомогою таблиць. ЗХД або організаційної діаграми . оцінювання здійснюється проводяться призначені з особливим розкладом консультації та за участю окремих учнів та груп для моніторингу-прогресу та відповідей на запитання очнів. запросіть учнів використовувати форму-оцінювання продукту блогу., щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того.,як робота в проекті буде завершена. така ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання блогу . Учитель проводить обговорення у блозі проекту. після завершення проекту можна виявити чи всі учні засвоїли результати проекту через опитування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Підготовка Створити план вивчення теми. Вчитель повинен пересвідчитись чи розуміють учні якими мають бути умови праці, чи знають загальні вимоги до умов праці, як дослідити умови в яких діти навчаються. Для цього використовується «Опитувальник». Будується діаграма. Учитель готує місце проведення експеременту. Учитель та учні розповсюджують напередодні роботи над проектом публікацією, для ознайомлення, адміністрації школи, учнівському колективу, батькам, роздають буклети. Учитель починає свою розповідь засобами вступної презентації. Учням пропонуються ключові та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять, що представляється за допомогою презентації «Допомога учню». Через використання форм «З-Х-Д» та організаційної діаграми визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Учням пропонується форма для самоспрямування, Також визначається план впровадження проекту. Учні шукають в підручнику і додаткових джерелах, мережі Інтернет значення для стану здоров’я людини, учня та заходи щодо охорони, забезпечення безпечної життєдіяльності людини. п. Для отримання учням доступ до комп’ютерної мережі для користування електронною поштою необхідно мати Лист про дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кучковський Валентин Олександрович

Фах, навчальний предмет

вчитель фізичного виховання

Навчальний заклад

НВК"Томашпільська ЗОШ 1-3 ст-гімназія"

Місто\село, район, область

Вінницька область.смт Томашпіль.вул І.Франка 1

Контактні дані

0680068084 kychkovkujatgmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг у м.Вінниця (12-16.08.2013)

Дати проведення тренінгу

12.08.2013-16.08.2013

Місце проведення тренінгу

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Тренери

Пойда Сергій Андрійович Матохнюк Людмила Олександрівна