Портфоліо на тему"Симетрія править світом"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Чому симетрія править світом?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика інформатика,біологія,технології

Навчальні цілі

• опанування учнями системи математичних знань, навичок і умінь, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності, достатніх для успішного оволодіння іншими освітніми галузями знань і забезпечення неперервної освіти; • формування в учнів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи математики, її роль у пізнанні дійсності; • інтелектуальний розвиток учнів (логічного мислення і просторової уяви, алгоритмічної, інформаційної та графічної культури, пам’яті, уваги, інтуїції); • економічне, екологічне, естетичне, громадянське виховання, формування позитивних рис особистості. • розвиток естетичного сприйняття математичних фактів: розширення уяви учнів про сфери застосування математики не тільки в природничих науках, але й в таких сферах діяльності, як мистецтво.

Вік учнів, клас

15 років 9 клас

Стислий опис проекту

Проект призначено для учнів 9 класу. Використовувати цей проект найкраще під час закінчення вивчення теми «Центральна та осьова симетрії». У позаурочний час учні, об’єднавшись у групи, збирають необхідний матеріал, класифікують його, розподіляють за категоріями, проводять дослідницьку діяльність. Результати проекту учні подають у вигляді презентації або публікації. Завдяки участі в проекті діти отримують та вдосконалюють уміння працювати з різноманітними джерелами інформації, розвивають навички роботи на комп’ютері, здобувають знання та досвід, необхідний для подальшого життя, вчаться на практиці використовувати набуті знання, переконуються, що прекрасне без математики неможливе.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми


План впровадження

Навчальні цілі

•опанування учнями системи математичних знань, навичок і умінь, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності, достатніх для успішного оволодіння іншими освітніми галузями знань і забезпечення неперервної освіти; •формування в учнів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи математики, її роль у пізнанні дійсності; •інтелектуальний розвиток учнів (логічного мислення і просторової уяви, алгоритмічної, інформаційної та графічної культури, пам’яті, уваги, інтуїції); •економічне, екологічне, естетичне, громадянське виховання, формування позитивних рис особистості. •розвиток естетичного сприйняття математичних фактів: розширення уяви учнів про сфери застосування математики не тільки в природничих науках, але й в таких сферах діяльності, як мистецтво.

Опис оцінювання

Вчаться створювати форму.

Створюється форма оцінювання прикладу роботи

форма поточного оцінювання учнів.

Діяльність учнів та вчителя

Вчаться створювати форму.

Оформлюють список використаних джерел.

Отримують дозвіл від батьків на використання Інтернету.

Створюють власну публікацію.

Створюється форма оцінювання прикладу роботи

форма поточного оцінювання учнів.

Створюється документ для фасилітації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ковнір Андрій Олексійович

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики,математика

Навчальний заклад

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Місто\село, район, область

Полтава,Ленінський район

Контактні дані

(097)977-82-69

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

09.10.2012р.-20.10.2012р.

Місце проведення тренінгу

Полтавська гімназія №17

Тренери

Пилюк С.С