Портфоліо на тему"Архітектура і місто"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Архітектура і місто

Основний та другорядні (дотичні)навчальні предмети

Креслення та Художня культура

Навчальна тема

Обємно-просторова форма.Архітектура і місто)

Вік учнів,клас

7-клас-13 років

Стислий опис проекту

На початку роботия розробила план впровадження

[План впровадження]

Розробила документ для батьків про користність і доцільність використання інтернету

Дозвіл батьків

Розробила публікацію про користність методу проєктів.

Публікація

Розробила навчальний план проекту.

Навчальний план проекту

Підготувала вступну презентацію Вступна презентація

Підготавала учнівську презентацію презентація


Проект здійснюеться у сьомому класі у розділі»Обємно-просторова форма.Архітектура і місто».На початку роботи я поділю учнів класу на групи.Учні будуть працювати за такими темами;Велика подорож в історію архітектури;Архітектура історичного містаю Гармонія з природним середовищем: Інтерєр класноі кімнати: Проект споруди для дитячоі зони відпочинку; Монументальне мистецтво,Ескіз вітражу,мозаіки,фрески.

Повний план вивчення теми

Учні ознайомлюються з архітектурними стилями та національними традиціями,порівнюють гармонійний і дисгармонійний взаємозвязок архітектури з довкіллям, удосконалюють навички роботи з папером в техніці аплікації та паперопластики для створення архітектурного образу,розвивають творче мислення.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи відповідні методи оцінювання. Формуюче оцінювання проходить за допомогою форма ЗХД таблиці,

Таблиця організаційну діаграму, Опитування. Організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують, контрольний список для вікі , щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Учні використають Бланк самооцінювання результатів роботи в проекті, щоб здійснити самооцінку роботи в проекті. Також використовується Форма оцінювання для роботи на вікі-сайті . Самооцінювання

оцінювання веб-сторінки учня оцінювання веб-сторінки

як результат кінцевого ознайомлення з темою проводжу опитування мережевий опитувальник

Діяльність учнів

Плануючи роботу з учнями по методу проектів, учитель знайомить батьків на батьківських зборах із основними принципами та перевагами навчання за методом проектів, роздаючи їм інформаційні публікації. Диференціація навчання Учні, що мають проблеми у навчанні (об’єднуються слабші учні у команді з сильнішими учнями) - на допомогу учням розробляю інструкції, щоб їм легше було виконувати завдання У проекті будуть проводити опитування, шукають інформацію і з допомогою сильніших будуть узагальнювати результати та освоювати роботу Творчим учням пропонується освоїти роботу у вікі, роботу з блогами і надавати консультації учням, яким важко дається ця робота. Сильніші учні можуть проводити онлайн-конференції. Також обдарованим учням пропонується зпрогнозувати продовження проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Забрицька Наталія Андріївна

Фах, навчальний предмет

Учитель образотворчого мистецтва

Навчальний заклад

Калуська гімназія

Місто\село, район, область

м.Калуш Івано-Франківської обл.

Контактні дані

0347224041

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15червня-25червня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м.Калуш гімназія

Тренери

Зборовська Лілія Мар'янівна