Портфоліо навчального проекту "Ти – славний і справді Богом даний"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Київська Русь за часів правління Володимира Великого. Запровадження християнства.
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
історія, інформатика
Вік учнів, клас
12 - 13 років, 7 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Проект "Ти – славний і справді Богом даний"з історії для 7 класу з теми «Київська Русь за часів правління Володимира Великого». Передбачається такі види діяльності учнів: • Охарактеризують встановлення влади Володимира Великого • Будуть досліджувати період правління Володимира Великого • Поринуть в період «золотої доби Київської Русі» • Складуть таблицю «Зовнішня і внутрішня політика Володимира Великого» • Охарактеризують період правління Володимира Великого.
План вивчення теми (вставити файл)
план вивчення теми план впровадження
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектом, для цього ми використаємо контрольні питання; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проектів.
вивчення рівня попередніх знань
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
До початку роботи над проектом знайомимось з перевагами методу проектів за допоиогою буклету с.1 с.2 На початку проекту для визначення потреб учнів ми переглянемоучительську презентацію і її обговоримо. Для цього ми використаємо презентацію, основні запитання, учні удуть працювати з організаційною діаграмою, Для визначення самостійності учнів ми використаємо консультації, опитування, взаємооцінювання учнів, складемо схему. Для перевірки розуміння та володіння навичками використовуємо асоціативний кущ та контрольні запитання, пишемо підсумкове есе на тему: "Володимир Великий в історії Київсько Русі". Під час проекту учні досліджують період правління Володимира Великого, характеризуючи при цьому зовнішню та внутрішню політику князя, досліджують причини та результати прийняття християнства в Київській Русі. Для визначення знань та навичок учнів проведено опитування, перегляд учительської презентації допоможе учням зрозуміти завдання, поставлені перед ними при виконанні навчального проекту. Під час дослідження учні використовують інтернет-ресурси. Виконання навчального проекту передбачає активне використання інтернет-ресурсів: пошук інформації, відео-та фото- матеріалів. Результати своєї роботи учні викладають в блозі, де презентують види свої роботи, т\описують кожен крок своєї діяльності. Під час навчального проекту учнів здійснюється оцінювання, само оцінювання та взаємооцінювання. Учні класу звертаються до методів оцінювання. В ході проекту відбувається диференціація учнів. Обдаровані учні та учні, що мають проблему у навчанні отримують кожен своє завдання. Весь період навчального проекту вчитель контролює, дає додаткові консультації, здійснює оцінювання кожного учня, та загалом кожної групи.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Гаврікова Ірина Василіна
Фах, навчальний предмет
історія
Навчальний заклад
Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №123
Місто\село, район, область
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Контактні дані
gavrikova22290 @ gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
13/01.2014 - 25/01/2014 р
Місце проведення тренінгу
Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступеню №12
Тренери
Сізікова Ірина Вікторівна
Петренюк Ганна Петрівна