Портфоліо з теми : "В здоровому тілі - здоровий дух "

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я. Дотичні предмети: біологія, хімія.

Навчальна тема

"Спорт"

Вік учнів, клас

7 клас,12- 13 років

Назва проекту

"Вздоровому тілі-здоровий дух"

Стислий опис

Основним завданням є отримання відповідей на питання : Яку роль відіграє спорт у вашому житті? Які існують види спорту? Які існують типи фізичних вправ? Історія Олімпійських Ігр? Які існують екстремальні види спорту? Якими видами спортивної діяльності займаються учні після школи? Яких відомих спортсменів ви знаєте? Як впливають заняття спортом на стан здоров’я людини? Дайте характеристику зимовим та літнім видам спорту. Як впливають шкідливі звички на здоров’я людини? Повний план вивчення теми:Види спорту. Типи фізичних вправ. Олімпійські ігри. Спортивні клуби. Екстремальні види спорту. Зимові види спорту. Спортивні види діяльності після школи.

Навчальні цілі

- розвивати комунікативні навички використовуючи словник з теми «Спорт»; - тренувати учнів у діалогічному мовленні з теми «Спорт»; - удосконалювати вміння монологічного мовлення; - виховувати позитивне ставлення до спортивних занять і здорового способу життя; - виховувати шанобливе ставлення до культури і спорту в інших країнах; - формувати навички ефективного пошуку інформації з різних джерел, вміти вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; - розвивати навички аудіювання з використанням лінгафонного обладнання; - створювати презентації за даною темою.

Опис оцінювання

На початковому етапі вчитель використовує таблиці З-Х-Д [1], метод «Мозкового штурму» з метою виявлення знань, умінь, навичок та ступінь готовності до виконання даного проекту. На етапі роботи над проектом використовується метод «об’єднуємось в групи» та тестування, ціллю яких є контроль процесу виконання та виявлення періоду необхідності надання консультацій. На заключному етапі використовуємо звіт, аналіз виконаної роботи, суть яких полягає в аналізі та власне оцінці проведеної роботи.[2]

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

o Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. o Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. o Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . o Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт.[3] o Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів. o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. o Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Жданов Олександр Вячеславович

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії

Навчальний заклад

ЗСШІ №12

Місто\село, район, область

м. Святогірськ, Донецька область