Портфоліо з теми Ядерна енергетика

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


=Назва проекту= Ядерна енергетика в житті людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика Інформатика,математика,біологія.

Навчальна тема

Атомна енергія

Вік учнів, клас

11 клас,17 років

Стислий опис

Пропонований проект слід реалізовувати учнями 11 класів, оскільки вона пов'язана з відповідною темою, що вивичаєтся в курсі фізики. Виконання проекту дозволить поглибити знання учнів з теми атомна енергія. Прицьому передбачається пошуку відповідної інформації як в середовищі інтернет так і серед класичних джерел інформації, аналіз отриманої інформації, визначення суспільної думки щодо проблем, на яких акцентується увага у проекті, представлення результатів дослідження у вигляді презентацій, публікації, створення відповідної сторінки на сайті wiki тощо.

Повний План вивчення теми

План

план впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учень називає— основні етапи розвитку ядерної фізики та її творців, загальні параметри атомних електростанцій України; оцінює внесок українських учених у до слідження будови атомів і ядер атомів та становлення атомної енергетики; користуватися побутовим дозиметром, дотримуючись правил роботи з ним.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації, контрольний список оцінювання для вікі або форму оцінювання для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня (чи вікі)

презентація ідей проекту

публікація Вступ до проектного навчання

діаграма опитування перед проектом

лист дозвіл для використання чужих ресурсів в мережі Інтернет

лист дозвіл батьків на використання учнівських робіт в Інтернеті

фасилітація

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Загальні проблеми • Включення у групи з сильнішими учнями • Скоротити завдання або дати стільки часу для виконання, скільки необхідно • Надати учням додаткові докладні інструкції з планування їх діяльності і виконання роботи на комп’ютері • Пропоную легші завдання При потребі корегую діяльність учнів в залежні від особливостей мислення учнів Ставлю уточнюючі запитання Якщо є проблеми зі знаннями мови то: Дозволити учням оцінювати Інтернет сайти рідною мовою Сформувати пару для учня, який не дуже добре знає мову з однолітком, що є носієм мови Більш детальніше дослідити альтернативні джерела енергії, допомагати своїм одноліткам для виконання поставлених перед ними завдань, пропонування індивідуальних завдань тощо.

учнівська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Манзар Лілія

Фах, навчальний предмет

викладач фізики

Навчальний заклад

Яремчанська ЗОШI-III ст.№1

Місто\село, район, область

м.Яремче,Івано-Франківська обл.

Контактні дані

email:LILIMANZ@gmail

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

1-15 червня

Місце проведення тренінгу

Яремчанська ЗОШ I-IIIст.№1

Тренери

Арсенич Іван Ігорович Шевчук Роман Богданович