Портфоліо з теми "Як зібрати якісний копютер"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Якісний комп’ютер власними руками

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні будуть досліджувати будову комп’ютера, вивчати характеристику різних деталей, порівнювати недоліки та переваги тих чи інших продуктів, шукати інформацію за допомогою Інтернету, складати відповідні таблиці та діаграми.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання. Перш ніж почати роботу над проектом учитель демонструє презентацію учням, за допомогою якої учні визначають основні запитання. Також учні працюють з таблицею «ЗХД», в якій вони самостійно визначають, що вони знають та про що хочуть дізнатися. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів В продовж роботи учні працюють над розв’язанням поставлених перед ними задач і можуть звертатися до вчителя за консультацією. Просимо учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Виставляючи остаточну оцінку потрібно врахувати оцінки за презентацію, бюлетеня (чи вікі) і учнівських письмових відповідей на запитання до есе.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Підготовка Щоб розпочати роботу над проектом вчитель повинен пересвідчитись чи знають учні про складові ПК, та характеристику комплектуючих для зборки ПК. За допомогою презентації учитель починає свою розповідь де пропонуються ключові та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Використовуючи таблиці «ЗХД» та організаційну діаграму визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Також пропонується форма для самоспрямування, де діти записують ідеї, визначають їх важливість і відповідальних за впровадження. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів Дослідження. Учні збирають інформацію про комплектуючі комп’ютера, їх властивості, характеристику Діти діляться на 3 групи. Кожна із груп має завдання: • Скласти список комплектуючих для офісного комп’ютера • Відібрати три фірми по яких вони зрівнюватимуть ціни • Побудувати порівняльну таблиці Під час роботи учні за допомогою блога спілкуються та розповідають про виконану роботу, проблеми , які виникли під час дослідження. Виконавши ці завдання учні порівнюють отримані результати. Розробляють мультимедійну презентацію на дану тему; виготовляють інформаційний бюлетень. Для того, щоб провести оцінювання учнів використовуємо: Форму оцінювання публікації ,Форма оцінювання презентації та нарахування балів, Контрольний список для блогу «Якісний комп’ютер власними руками» Висновки. Презентація роботи. Учні демонструють презентацію, публікацію, блог, в якому вони працювали. Розповідають про своє дослідження, діляться своїми враженнями. Разом з учнями оцінюємо їх роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Коломієць Катерина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Математика, інформатика

Навчальний заклад

Навчально виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" с. Котюжани

Місто\село, район, область

с. Котюжани, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл.

Контактні дані

skmkvv&&gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12-16.08.2013

Місце проведення тренінгу

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Тренери

Пойда Сергій

Матохнюк Людмила