Портфоліо з теми "Школи Брітанії" (7 клас)

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Школи Британії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Aнглійська мова, географія, історія, інформатика

Вік учнів, клас

12 - 13 років , 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект виконується в рамках програми вивчення англійської мови з теми "Шкільне життя". Цей проект дає учням можливість дізнатися більше про школи Британії. Проект спрямований на розвиток особистості учнів, їх пізнавальних та творчих здібностей.Навчальний проект буде включати розробки уроків, презентації, додаткові матеріали. Діти збиратимуть необхідну інформацію в ході підготовки до уроків, складатимуть уявлення про основні поняття теми, розвивати комуникативні навички. Також вони будуть проводити самостійні дослідження та, по мірі можливості, робити за ними висновки. Під час досліджень учні плануватимуть свою роботу,будуть знайомитися з різними видами джерел. Результати роботи представлятимуть у вигляді групової презентації та публікацій на шкільному сайті.

Учнівська публікація Учнівська публікація2

Учнівський блог

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проектної діяльності вчитель розміщує на стенді тематику теми, що вивчається, а саме запитання за темою, номери домашніх завдань різнорівневого типу складності та деякі цікаві відомості з теми, основні положення та вимоги щодо створення власного портфоліо групи учнів, а саме презентації, буклету, реферату, повідомлення. Також демонструє власну презентацію учням.Враховуючи вимоги стандартів, складаються критерії оцінювання майбутніх робіт(презентація, буклет, реферат, повідомлення), за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах Навчальні потреби учнів учитель визначає за допомою "асоціативного куща"


Вхідне тестування

Результат вхідного опитування учнів можна побачити в таблиці

Упродовж виконання проекту учні використовують Таблиця З-Х-Д

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1етап - Перед початком проекту вчитель вмотивовує дітей на виконання нового завдання, оголошуючи тему та подає нову лексику учням.

2 етап - проводиться опитування з метою виявлення навчальних потреб учнів і постановки тематичних запитань. Учні разом із вчителем створюють асоціативний кущ. Домашнім завдання буде розширити асоціативний кущ створений на уроці.

3 етап - Учитель проводить бесіду з використанням випереджувальної мультимедійної презентації "Метод проектів", яка вмотивовує учнів до участі у проекті, та знайомить з авторським правом Учні заповнюють схему З-Х-Д , яка дозволить виявити рівень фактичних знань з теми. За результатами опитування та анкетування вчитель формує пакет завдань для кожної робочої групи з урахування індивідуального підходу.

4 етап - Учні об’єднуються і починають працювати в групах, отримавши необхідні консультації, щодо джерел інформації та форм виконання роботи.

5 етап - захист проекту та представлення блогу, на якому розміщені всі матеріали проекту, для обговорення однокласникам і всім, кому не байдуже їх майбутнє.

Учнівська публікація

A5678.JPG
8765.JPG


Учительська презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тамара Петренко

Фах, навчальний предмет

Филолог,учитель англійської мови

Навчальний заклад

КЗ Верхівцевський НВК

Місто\село, район, область

м.Верхівцеве, Верхньодніпровський район, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

rkkz41наgmail.com

Відомості про тренінг

Тренінги в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»

Дати проведення тренінгу

17.06.2013-29.06.2013

Місце проведення тренінгу

КЗ Верхівцевський НВК

Тренери

Зензерова Наталія Юріївна