Портфоліо з теми "Папуги-домашні улюбленці"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Назва навчальної теми

Папуги-домашні улюбленці

Твій папужка
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство.Образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

6-7 років,1 клас

Стислий опис проекту

Даний проект призначений для учнів 1 класу і охоплює вивчення двох тем: теми «Дикі і свійські тварини. Птахи» з Природознавства та «Дивовижний птах» з Образотворчого мистецтва. Упродовж проекту діти будуть вивчати класифікацію птахiв за різними ознаками, будуть розгадувати загадки, слухатимуть казки та пiснi про папуг. Намалюють власну папугу. Проведуть дослiдження, якi умови потрiбнi для комфортного iснування папуги, та що потрiбно робити, щоб папуга навчилась розмовляти. Результатом роботи буде створена спільними зусиллями презентація «Папуги-домашні улюбленці».

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання

Мій План вивчення теми показує, як дiяльнiсть моїх учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Я пропоную завдання для формування навичок 21 століття і надаю можливості розвивати ці навички. Методика навчання передбачає врахування різноманітних навчальних потреб різних учнів. Методика навчання використовує Основні запитання для того, щоб сфокусувати навчання учнів на важливих концепціях предмета та основних ідеях теми при виконанні учнями проектів. Мої учні використовують ІКТ для кращого розуміння та усвідомлення важливих положень теми та розвитку навичок, передбачених навчальною програмою. Мій план оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та вимірюють рівень досягнення запланованих навчальних цілей, надаючи великого значення вивченню змісту та діагностують деякі навички. В процесі вивчення теми учні можуть брати участь в розробці засобів оцінювання та оцінювати самі себе та однокласників Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, за допомогою якого в учнів формуються навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та ними здійснюється моніторинг власного навчання, т.б. використовують відповідні методи оцінювання. Формуюче оцінювання проходить за допомогою форми З-Х-Д таблиці,асоцiативного куща,організованого обговорення ключового запитання.Поточне оцiнювання грунтуеться на вiдповiдях на запитання(тематичнi та змiстовi) вчителя. Учнi використовують наданi вчителем форми для самооцiнювання свого пректу.В процесі вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, для того, щоб використовувати ці нотатки для створення заключноi презентацii. Вчитель використовує форму оцiнювання презентацii, коли оцiнюе кiнцевий результат.

Діяльність учнів та вчителя

Батьків знайомим с методом проектів с метою співпраці буклет. Вчитель повідомляє про строки роботи. На першому етапі учні отримують листiвки,заповнюють таблицю ЗХД, Діляться своїми знаннями з теми.Дивляться презентацiю вчителя, працюють з асоціативним кущем, який знаходиться в презентації вчителя.Вчитель проводить опитування, у кого якi домашнi улюбленцi. Учні працюють над питаннями( змістові- таматичні-ключеве):Хто такi птахи( папуга)? Якi ознаки птахiв ви знаэте? Яке середовище iснування є комфортним для попуги? Чому папуга може розмовляти?Що потрiбно робити, щоб папуга став розмовляти?. Що є тварина для людини? Учнi згадують загадки, казки та пiснi про папуг, які вони вже знають (випереджальне завдання). На другому етапі Вчитель допомогає учням розподілитися на групи .Вони отримують завдання від учителя у вигляді оригінально оформлених карток, окрiм завдання там є кориснi адреси веб-ресурсів, які знадобляться для пошуку iнформацii. Вдома за допомогою батьків Дослідники вивчають види попуг;пошуковцi шукають інформацію про умови існування, необхідні для попуг,та інформацію, котра допоможе навчати папугу говорінню. На третьому етапі проводять конкурс малюнків , та обговорюють знайдений матеріал. Результатом роботи буде створена спільними зусиллями презентаці «Папуги-домашні улюбленці».Діти презентують свій проект у класі у формі презентації. Обдарованим учням пропонується продовжувати проект, навчити папугу розмовляти. Учитель оцінює діяльність кожного учня.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Зарецька Ганна Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Філолог, англійська мова

Навчальний заклад

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №70

Місто\село, район, область

Харків

Контактні дані

zareckaj.anna@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.04.2013-19.04.2013

Місце проведення тренінгу

ХЗОШ №26

Тренери

Лавриненко Ольга Олегiвна