Портфоліо з теми "Нема в нас нікого рівного йому в доблесті!" (7 клас)

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Нема в нас нікого рівного йому в доблесті!"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література, етика, християнська етика, російська мова

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект зі світової літератури для учнів 7 класу за повістю М.В. Гоголя "Тарас Бульба". На уроках і в позаурочний час учні прочитають та проаналізують повість, дослідять художній простір і час, образ головного героя; познайомляться з особливостями життя козаків, охарактеризують образи Тараса Бульби та його синів,познайомляться з особливостями поглядів на світ справжніх патріотів Батьківщини. Розширять загальні знання про родинне виховання, про красу українських пейзажів. Поглиблять знання про роль України у житті та творчості М.В. Гоголя. Створять веб-сторінку, на якій розмістять результати своєї роботи, творчі завдання.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою "Нема в нас нікого рівного йому в доблесті". На початку проекту, учні познайомляться з Учительською презентацією, та Таблицею 3-Х-Д, яка буде використовуватись протягом всього дослідження. Також на першому уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою Вхідного тестування. Результати цього вхідного опитування можна побачити у формі вхідного тестування За цією формою оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі вивчення підтеми, демонстрації дослідження та мультимедійного продукту, представлення результатів учнівського проекту. Учні використовують форму самооцінювання для самооцінювання свого проекту. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням пошукової роботи учнів і учнівських письмових відповідей на запитання. Інструменти оцінювання. 1. Тести. 2. Списки запитань для самоконтролю 3. Опитувальники.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1222vb.JPG
1222vbn.JPG


Учнівська публікація

Перед тим, як розпочати роботу діти отримують форми оцінювання. Які допоможуть визначитись з об’ємом роботи під час самооцінювання, також визначитись з пріоритетними моментами в своїй роботі. У формі оцінювання блогу визначений перелік проміжних робіт, які повинні бути присутніми в ньому для проміжного оцінювання вчителем. Учні у групах шукають інформацію в Інтернеті до теми дослідження, ознайомлюються з презентацією про авторське право та плагіат. Вчаться зберігати анотовані посилання на використані джерела. Оформляти списки використаних джерел. Учні отримують форму оцінювання веб-ресурсів, визначають чи можливо використовують всі знайдені джерела в дослідженні. Серед учнів визначається група експертів з 3-х чоловік, які з допомогою електронної пошти за створеним графіком відповідають на питання. Учні повинні досконало вивчити тему перш ніж, як зв'язуватися з експертом електронною поштою. Учні в документі-googlе із спільним доступом створюють перелік посилань на використані веб-ресурси. Учні іншої групи ведуть блог-щоденник. Описують по дням етап планування початку роботи, чи цікавим для них здалося питання «Чи можна Тараса Бульбу назвати народним героєм?». Розподіляють ролі, чи складно їм було зробити це на початку, чи виникали труднощі в командній роботі,висловлюють свої думки та враження від проектної роботи. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми мають використовувати Форму оцінювання блогу. Що допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів. При необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Поточні продукти своєї роботи учні додають в свій блог, для оцінювання роботи вчителем. Протягом роботи учні використовують «план діяльності» для того, щоб мати помічника на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. План діяльності також частково є документом для підсумкового оцінювання роботи. Учні використовують Форму оцінювання у балах, за якою вони мають створювати презентацію.

Учительська презентація

Учнівська публікація

Таблиця З-Х-Д

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ящук Емма Юріївна

Фах, навчальний предмет

Фах: вчитель російської мови та світової літератури.

Навчальний предмет: російська мова та світова література.

Навчальний заклад

КЗ Верхівцевський НВК "Середня загальноосвітня школа №1 - дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровського району

Місто\село, район, область

м. Верхівцеве, Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область.

Контактні дані

ya13121979 на gmail

Відомості про тренінг

Тренінги в рамках співпраці в Національному проекті "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

З 18 - 30 листопада 2014 року

Місце проведення тренінгу

КЗ Верхівцевський НВК

Тренери

Зензерова Наталія Юріївна