Портфоліо з теми "Кров людськая - не водиця, її проливати не годиться"
Зміст
- 1 Назва навчальної теми
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва навчальної теми
Кровообіг і лімфообіг
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
біологія;хімія
Вік учнів, клас
9клас,14-15років
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Навчальний проект виконують учні 9 класу ,вибираю основні види діяльності учнів,розподіляю учнів на групи,давши кожній групі завдання. Ознайомлюю з результатами діяльності учнів в проекті.
План вивчення теми (вставити файл)
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На початку роботи над проектом для оцінювання використовуємо «Асоціативний кущ» , роботу з таблицями ЗХД. Впродовж роботи над проектом –само- та взаємооцінювання, за допомогою шаблонів "Форма оцінювання портфоліо", "Оцінювання презентації". Учні проводять онлайн - опитування ,вчитель відслідковує результати, за допомогою діаграми відповідей. Знання учнів вчитель відслідковує за допомогою відомості.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
При вивченні теми « Кров і лімфа » учні досліджують склад і функції крові. Пред початком роботи над проектом, вчитель бере дозволи у батьків для створення електронної скриньки, роботи учня в мережі Інтернет, ознайомлює учнів із документом антиплагіат . Вступна презентація націлює дітей на вирішення проблемних питань . Кожна група отримує завдання над яким працює впродовж проекту. А покрокова інструкція фасилітації передбачає план їх дій. При вивченні теми учні використовують інтернет-джерела ,онлайн - опитування . Діти створюють власні блоги ,через які ведуть обговорення . Впродовж роботи над проектом для оцінювання використовуємо само та взаємооцінювання учнівських комп’ютерних робіт. Спонукаємо групи надавати одна одній зворотній зв’язок впродовж роботи над учнівськими проектами. Для цього групи застосовуватимуть форму (Зворотній зв'язок однолітків (однокласників ). Після того, як кожна група презентує результати своєї роботи обраним цільовим аудиторіям (батькам на батьківських зборах, одноліткам, тощо), проводимо спільне заняття для всього класу, на якому учні обговорюватимуть як підготовку, виконання проектів, їх презентацію цільовій аудиторії, так і те, як їх виступ чи презентація були сприйняті.Вчитель при цьому презентує буклет "Проектна технологія навчання" (сторінка 1, сторінка 2). Завершуємо вивчення теми обговоренням відповідей на Ключове запитання: Що є основою життя ? за "круглим столом" за участю батьків, громадськості, однолітків.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Мельник Леся Йосипівна
Фах, навчальний предмет
Викладач, вчитель біології
Навчальний заклад
ЧЗШ №4
Місто\село, район, область
м.Червоноград
Контактні дані
lesia02121964@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
05.11 - 16.11
Місце проведення тренінгу
ЧЗШ №4
Тренери
Теслюк Н.Ю.