Портфоліо з теми "Кисень і життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Кисень і життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

Учень називає склад молекули, характеризує просту речовину кисень, описує фізичні властивості кисню, оцінює роль кисню для всіх живих істот.

Вік учнів, клас

7 клас, вікова категорія 12 років

Стислий опис проекту

Вивчаючи тему «Прості речовини: метали і неметали. Оксиген як хімічний елемент. Кисень, склад його молекули, фізичні властивості кисню.» учні 7 класу працюватимуть в групах: група «Історики», група «Екологи», група «Геологи», група «Фізіологи». Після обговорення результатів учні створять блог

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Учень називає склад молекули, характеризує просту речовину кисень, описує фізичні властивості кисню, оцінює роль кисню для всіх живих істот.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель ставить ключове питаннята .На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують дослідження та блоги для проведення самооцінювання. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я розумію» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналу спостережень. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою « Я розумію» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікаціі, презентаціі ( продукту). Учні працюють із формою « Я розумію!» та записують свої результати до Журналів спостережень за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний контрольний список. Учні використовують самооцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати.

Діяльність учнів та вчителя

Групи отримують чіткі завдання, обговорюють іх та роблять висновки

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чекановська Олена Львівнв

Фах, навчальний предмет

хімія

Навчальний заклад

НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1- гімназія» смт. Тростянець

Місто\село, район, область

смт. Тростянець Вінницької області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22.09-30.09.2012

Місце проведення тренінгу

НВК «СЗШ І-ІІІ ст. № 1- гімназія» смт. Тростянець

Тренери

Сліденко Антоніна Михайлівна