Портфоліо з теми "Здорова їжа"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Здорова їжа

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

ОБЖ

Трудове навчання

Навчальні цілі

Учні зможуть шукати необхідну інформацію в мереже Інтернет, працювати в команді, створювати і презентувати презентації, блоги, інформаційні бюлетені.

Вік учнів, клас

7 клас 12 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Здорова їжа» 7 клас по теми «Харчування» Розповідати про корисну, некорисну їжу, кухню, кухонні прилади, приготування їжі, відвідування кафе, ресторанів

Повний План вивчення теми

план вивчення з теми

Навчальні цілі

Учні зможуть шукати необхідну інформацію в мереже Інтернет, працювати в команді, створювати і презентувати презентації, блоги, інформаційні бюлетені.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням публікацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми 3(знаю)-Х(хочу дізнатися)-Д(дізнаюся) та/або та організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують Контрольний список досліджень та блоги для проведення самооцінювання. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я- Розумію»та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналу спостережень. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою Я – розумію»« та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікацій. Презентації. Учні працюють із формою «Я- Розумію» та записують свої результати до Журналів спостережень. за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника . З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список. Учні використовують самооцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати.

Діяльність учнів та вчителя

1. Учні відповідають на питання вчителя про здорову/ шкідливу їжу. 2. Учні діляться на групи та опрацьовують тематичні тексти. 3. Учні готують повідомлення по тематичним ситуаціям.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Смовзюк Валентина Іванівна


Фах, навчальний предмет

вчитель, английська мова


Навчальний заклад

НВК "СЗШ І-ІІІст №1 - гімназія" смт Тростянець

Місто\село, район, область

смт Тростянець Вінницька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-30.09. 2012

Місце проведення тренінгу

НВК смт Тростянець


Тренери

Слиденко Антоніна Михайлівна