Портфоліо з теми "Загадки трикутника"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Загадка трикутників

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, фізика, астрономія

Навчальні цілі

Зображати та знаходити на малюнках трикутники, їх елементи, порівнювати та співставляти оточуючі предмети трикутної форми , визначати суму кутів трикутника. Усвідомлювати власного розуміння навчання та своїх потреб щодо навчання.

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Геометрія, 7 клас, «Сума кутів трикутника», Під час вивчення теми учні будуть досліджувати різні типи трикутників, експериментально в групах визначати суму кутів трикутника. Зображати та знаходити на малюнках трикутники, їх елементи, порівнювати та співставляти оточуючі предмети трикутної форми , визначати суму кутів трикутника.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Зображати та знаходити на малюнках трикутники, їх елементи, порівнювати та співставляти оточуючі предмети трикутної форми , визначати суму кутів трикутника. Усвідомлювати власного розуміння навчання та своїх потреб щодо навчання.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням публікацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують Контрольний список дослідження та блоги для проведення самооцінювання. Крім того, учитель знайомить учнів із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналу спостережень. В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту). Учні працюють із формою «Я-Розумію!» та записують свої результати до Журналів спостережень за рахунок чого проводиться самооцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список. Учні використовують самооцінювання журналів досліджень для того, щоб визначити чи правильно вони ведуть ці журнали і що необхідно до них додати.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ананьєв Павло Олексійович

Фах, навчальний предмет

учитель математики, математика

Навчальний заклад

НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт Тростянець

Місто\село, район, область

смт Тростянець, Тростянецький район, Вінницька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-30.09.2012

Місце проведення тренінгу

НВК "СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" смт Тростянець

Тренери

Сліденко А.М.