Портфоліо з теми "Живі рослини"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Царство рослин

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, Людина і світ

Вік учнів, клас

9 років, 3 клас

Стислий опис проекту

Цей проект розрахований для учнів 3 класу віком - 9 років. Для цього було обрано предмет «Природознавство». Мною була обрана тема "Рослини". В ході розробки проекту учні зможуть поглибити поняття про рослини, сформують уявлення про значення кожного органа (кореня, стебла, листків, квіток, плодів з насінням) рослини, про особливості живлення і дихання рослин, сформують уміння розрізняти органи рослини, називати їх, а також вміння ло­гічно міркувати, правильно висловлювати свою думку, здійснювати взаємоконтроль, виховувати критичність і доказовість мислення та зможуть ес­тетично сприймати рослин, нести моральну відповідальність за збережен­ня рослинного світу. Кінцевим продуктом діяльності учня буде учнівська презентація.

План вивчення теми

План вивчення

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Всі компоненти мого Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі. Знання та навички учнів оцінюються за розробленими критеріями оцінювання. Діяльність учнів оцінюється не часто, в основному оцінюються результати діяльності, використовуються традиційні методи оцінювання, які задовольняють деяким цілям оцінювання. Опитувальник

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту вчитель роздає батькам буклети в яких ведеться про адаптацію дітей в школі. Ознайомившись з буклетом вони роблять для себе певні висновки. [1],[2].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шахнюк Марія

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

Maria.Shakhnyuk@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.01.14 – 30.05.14

Місце проведення тренінгу

вул. О. Невського, 39

Тренери

Боднар Лілія Василівна