Портфоліо з теми "Емоції та настрій людини"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Країна емоцій

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров`я

Вік учнів, клас

6-7 років, 1-ий клас

Стислий опис проекту

За допомогою цього проекту з дисципліни "Основи здоров`я" для учнів 1-го класу (6-7років)на тему " Емоції та настрій людини" можна довести необхідність позитивних емоцій для покращення настрою людини; розвивати в дітей мотивацію до аналізу власних вчинків; виховувати прагнення до саморозвитку. Учні мають пояснювати що таке емоції. Проводять інсценування діалогів з вербальними і невербальними проявами емоцій. Висувають свої припущення: чому потрібно контролювати свої емоції. За допомогою дослідження виявляють чи притаманні якісь емоції іншим живим істотам? Якщо учні виявили їх - розповідають як вони проявляються. Кінцевим продуктом діяльності учнів буде вікі - стаття.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього проекту. Воно відбувається за такою схемою: вхідне, поточне та кінцеве. На початку проекту застосовано стратегію для визначення навчальних потреб учнів метод «Вивчення прикладів робіт учнів», а інструментом є приклади роботи одного учня. Це допомагає учням організувати свої знання і висунути свої ідеї. Впродовж роботи над проектом застосовувались письмові щоденники. Журнали – розгорнені записи, які учні створюють у відповідь на створені запитання. Використовувалась форма для запису узагальнень і запитань. І наприкінці роботи застосовується метод «Думаємо-Об`єднаємось - ділимося»,використовуючи такий інструмент: підказки і навідні питання. Результатом є написання вікі-статті.

Діяльність учнів та вчителя

Перед проектом вчитель роздає батькам буклет [1] [2] і оголошує, що в їхньому класі буде проводитись дослідження, яке направлене на з`ясування покращення настрою, причин виникнення поганого і шляхи подолання негативних емоцій.

Кінцевим продуктом діяльності учнів буде Учнівська вікі-стаття "СвітЕм"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пєлін Віта

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

ПНПУ імені К.Д.Ушинського

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

vitaPNPUpelin@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.01.14 – 30.05.14

Місце проведення тренінгу

вул.О.Невського, 39

Тренери

Боднар Лілія Василівна