Портфоліо з теми "Електромагнетизм", фізика 11 клас

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Транспорт майбутнього"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика Інформатика

Вік учнів, клас

11 клас 16 років

Стислий опис проекту

Проект з фізики для учнів 11 класу, який має на меті познайомити дітей із транспортом майбутнього. Упродовж вивчення теми учні будуть шукати інформацію, досліджувати стан атмосфери, здійснювати обрахунки. Учитель допомагає, спрямовує засобами формуючого оцінювання діяльність учнів. Проект завершується представленням учнями своїх презентацій, створенням альманаху і походом до мера з пропозицією створити у місті завод по виготовленні електромобілів .

План вивчення теми

[1]

Оцінювання

На початку проекту для оцінки попередніх знань вчитель пропонує таблицю «ЗХД»,опитувальник. Впродовж роботи над проектом для оцінки поточних знань вчитель використовує тести, консультації, самостійні роботи, блоги; пропонує форму самоспрямування, форму оцінювання блогу. Наприкінці роботи над проектом вчитель дає дітям шаблони публікації, презентації і оцінює їхні презентації, публікації, альманахи. Тема закінчується написанням контрольної роботи по темі.

Діяльність учнів та вчителя

1. Вчитель планує проект і реалізує його за складеним планом. 2. Вчитель показує Презентацію проекту і публікаціюна тему «Метод проектів». 3. Вчитель показує План вивчення теми, де стисло описані основні кроки, графік виконання та кінцеві терміни виконання проектів - допомагає учням зрозуміти очікування вчителя від виконання ними проектів та сформулювати свої очікування від проектів. 4. Вчитель пропонує інструкцію з техніки безпеки. 5. Вчитель пропонує дослідницьке завдання на своєму блозі; 6. Учні об’єднуються у групи за власним бажанням; 7. Над проектом працюватиме 2 групи: екологи, теоретики. У кожній групі по 10 чоловік.Теоретики шукають потрібну інформацію про електромобілі в інтернеті; Екологи досліджують стан довкілля на Тернопільщині; 8. Вчитель кожній групі дає список завдань і запитань. 9. Вчитель вказує для кожної групи список сайтів, де можна знайти відповіді на запитання проекту. 10. Діти у кожній групі самостійно розподіляють між собою ролі. 11. Учні створюють список джерел в інтернеті. 12. Вчитель пропонує дітям виконати навчальний тест про авторське право. 13. Вчитель пропонує зразок листа про авторське право. Учні заповнюють цей лист і надсилають його. 14. Для організації спілкування із дітьми вчитель використовує : уроки, консультації, електронну пошту, миттєві повідомлення, чат, голосові повідомлення,учнівські блоги. 15. Вчитель надає учням форму оцінювання самоспрямування. 16. Вчитель надає учням документ фасилітації. 17. Для оцінки поточних знань вчитель використовує тести, консультації, самостійні роботи. 18. Вчитель дає учням шаблони презентації, публікації, альманаху за допомогою яких вони створюють свої власні. 19. Кожна група представляє свою презентацію, виготовляють альманах і йдуть до мера з пропозицією створити у місті завод по виготовленню електромобілів . 20. Вкінці теми вчитель перевіряє знання учнів за допомогою контрольної роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Киричук Наталія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики і астрономії

Навчальний заклад

Тернопільська Українська гімназія ім.Івана Франка

Місто\село, район, область

м.Тернопіль

Контактні дані

knv33 на ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.07-13.07.2013

Місце проведення тренінгу

ТОКІППО

Тренери

Барна Ольга Василівна