Портфоліо з теми "Водиця - всьому цариця"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Водиця - всьому цариця

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, екологія

Вік учнів, клас

6 клас, 11-12 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проводять учні 6 класу. Тема «Гідросфера». Під час роботи над проектом в учнів буде формуватися система знань з основ природничих наук, необхідна для адекватного світосприйняття та уявлення про сучасну картину світу, формується науковий світогляд і критичне мислення учнів.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план реалізації проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, буклет, публікацію, блог. Мій План вивчення теми чітко показує, як вся діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям. Засоби оцінювання мають спеціальні розділи – описи критеріїв, в яких докладно описані конкретні знання, навички та поведінку. Засоби оцінювання прості та зрозумілі для використання учнями і вимірюють їх досягнення, порівнюючи їх з очікуваннями Використовуються різноманітні формальні та неформальні методи оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають всім п’яти цілям оцінювання . В процесі реалізації проекту оцінювання буде здійснюватися за допомогою вправ «ЗХД», «Асоціативного куща», «Самооцінювання»,«Форми оцінювання Портфоліо»,оцінювання презентації,«Форми оцінювання бюлетня».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель збирає дозволи від батьків на використання учнями Інтернету,створення електронної скриньки та ознайомлює учнів із документом антиплагіат. Далі вчитель, демонструючи презентацію, пропонує учням замислитись над ключовим запитанням проекту,яку подорож може здійснити краплина води, перш ніж потрапити до нас.Дає учням покрокову інструкцію(фасилітацію), знайомить із презентацією - фасилітацією. За бажанням, учні об’єднуються в групи по 4-5 чол., згідно обраної теми. Кожна група отримала свої завдання. Повідомляю учням, що вони будуть демонструвати свої висновки та рішення для відповідної аудиторії з громади, що вони створять відповідні продукти, що міститимуть їх висновки, такі як мультимедійні презентації, публікації, блоги. Отримавши інструкцію, щодо пощуку інформації в Інтернеті, учні збирають необхідний матеріал, користуючись Інтернет-джерелами та друкованими джерелами з своїх тем, проводять оn-line опитування.Вчитель відслідковує роботу учнів за діаграмою відповідей. Учні критично оцінюють ресурси Інтернету, обираючи для використання у своїх дослідженнях ті, які є достовірними і яким можна довіряти, вони оцінюють веб-сайти за формами оцінювання Інтернет-джерел. Вчитель проводить консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснює, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Вчитель також оцінює діяльність учнів, вносячи дані у відомість.Перед громадськістю, учнями та вчителями школи учні презентують результати досліджень, які висвітлюють у презентації, публікації сторінка 1,сторінка 2,блозі, а вчитель буклет"Переваги методу проектів" сторінка 1, сторінка 2.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Антонів Галина Йосифівна

Фах, навчальний предмет

Викладач, вчитель географії та економіки

Навчальний заклад

ЧЗШ №4

Місто\село, район, область

м. Червоноград

Контактні дані

gal.antoniv@gmail.com

Відомості про тренінг

Intel 10 версія

Дати проведення тренінгу

05.11 – 16.11

Місце проведення тренінгу

ЧЗШ №4

Тренери

Теслюк Н.Ю.