Портфоліо з теми "Вишивка - це хобі, чи пережитки минулого?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Вишивка - це хобі, чи пережитки минулого?

Основний та другорядні навчальні предмети

Технології. Технологія об’ємної вишивки

Вік учнів, клас

10 клас, 16 років

Стислий опис проекту

Технології. 10 клас. Технологія об’ємної вишивки .Учні пристосовуються до різних ролей та рівнів відповідальності.Вчаться працювати в групах.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання

На початку проекту вчитель демонструє презентацію. Після демонстрації учні разом з учителем обговорюють ключові питання, заповнюють таблицю ЗХД. Після обговорення основних питань проекту учні за бажанням, але під наглядом вчителя діляться на групи. Також вчитель допомагає кожній групі скласти план їх діяльності. Протягом всього проекту оцінювання здійснюється щоденно на основі спостережень і перегляду результатів діяльності учнів. Вчитель оцінює [1] і те, як учні захистили свій проект.

Діяльність учнів та вчителя

До початку проекту вчитель ознайомлює учнів та батьків з перевагами методу проектів за допомогою буклету. Робота учнів починається з перегляду вчительської презентації дітям і оцінки навчальних потреб учнів. Презентація вводить дітей у суть проектного методу, допомагає в постановці ключового та тематичних питань, що відбивають ціль і завдання проекту . Оцінка навчальних потреб здійснюється за допомогою таких методів оцінювання як таблиця З-Х-Д Клас ділиться на 2 групи, для яких пропонується теми досліджень: - Техніка вишивання хрестиком (Перша) - Техніка вишивання гладдю(Друга) Перша група буде досліджувати техніку вишиванню хрестиком . На першому етапі учням потрібно підібрати орнамемнт (на пасхальну тему). Потім зробити ескіз та схему малюнка. На другому етапі учні ознайомляться з інструкцією по виготовленню вироба. Учні підраховуть, що їм знадобиться для проекту. На останньому етапі діти слухать інструкцію з БЖД. Та приступають к вишиванню вироба. Діти презентують свої роботі під час відкритого уроку у вигляді вишивок, вікі-статті.(На урок запрошені батьки). Потім діти здійснюють онлайн голосування за допомогою опитувальника та визначають найкращу роботу. Впродовж роботи над проектом учитель організує оцінювання діяльності учнів і проводить консультації з питань оформлення результатів проектної діяльності, допомагає в пошуку матеріалу, час від часу координує роботу груп.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сердюк Анастасія

навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

школа №71

Місто\село, район, область

м.Харків

Контактні дані

Affelliya на gmail

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 04.04.2013 до 19.04

Місце проведення тренінгу

школа № 26

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
школа № 26

Тренери

Лавріненко Ольга Олегівна