Портфоліо з теми: "Музика покликана народжувати полум'я в душі"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Мова музики

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво (інформатика)

Вік учнів, клас

7-8 років, 2 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Для створення проекту до роботи будуть залучені учні та учитель. Навчальний проект «Музика покликана народжувати полум'я душі» розрахований на учнів 2-го класу з навчального предмету «Музичне мистецтво» за темою «Мова музики».В ході виконнання проекту учні обговорюють особливості музичної мови,її елементи; розвивають уявлення про роль та значення мелодії і супроводу в музичних творах;знаходять зв'язок між мелодією і характером музики; висловлюють власне ставлення до змісту музики від музичної мови.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

У ході проекту були використані такі види оцінювання: Стратегія «Знаю-Хочу дізнатися-Як дізнатися-Дізнався» пропонує учням спочатку обдумати запитання, потім у парі з іншими учнями обговорити можливі відповіді на нього, а потім представити свої ідеї всьому класу для загального обговорення. Вивчення прикладів робіт учнів показує ступінь розуміння ними навчального матеріалу, уточнює їх очікування від навчання, і дає можливість оцінити якість раніше виконаної роботи. Запитання дозволяють учням висловити свої ідеї і думки, дають їм можливість подумати про пояснення інших учнів. На протязі проекту оцінюються навчальні досягнення учнів, уміння змістовно, логічно, грамотно висловлювати свої думки, створювати веб-сайти .Оцінється вміння точно та творче виконувати письмові роботи та письмові роботи для веб-сайтів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Крок 1. На початку роботи над проектом учитель демонструє учням та їхнім батькам буклет, метою якого є викликати інтерес до навчальної діяльності та з’ясувати навчальні потреби учнів. В ході мозкового штурму вчитель оцінює попередні знання учнів. Демонструє приклад учнівської презентації, знайомить з правилами створення блогу,авторським правом.Батьки ознайомлюються з "Формою батьківського дозволу". Учитель об’єднує дітей у групи. Для кожної з них формулює завдання проекту і навчальні цілі. Учні вирішують організаційні моменти роботи групи та яким чином вони зможуть реалізувати поставлені завдання. Навчальні завдання груп базуються на тематичних запитаннях навчального проекту. Кожна з груп укладають план роботи над своїм тематичним запитанням, який погоджується з вчителем і відповідає часовим рамкам роботи над проектом.

Крок 2. Перша група займається пошуковою діяльністю. Учні, знайшовши відповіді на запитання, створили свою пезентацію. Друга група шукає відповіді на свої запитання, проводить онлайн опитування і порівнює свою роботу з роботою першої групи. На даному етапі педагог надає учням фасилітаційну допомогу щодо правил пошуку інформації в інтернеті.

Крок 3. Результати своїх досліджень група виставляє на учнівському блозі. Учням пропонується оцінити вклад кожного учасника у спільний результат групи. Кінцевим етапом є створення списку використаніх ресурсів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Ляскевич

Фах, навчальний предмет

Початкова освіта

Навчальний заклад

ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного

університету імені Тараса Шевченка»

Місто\село, район, область

Лисичанськ, Луганська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

23.02.2015-28.02.2015

Місце проведення тренінгу

ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного

університету імені Тараса Шевченка»

Тренери

Степаненко Анна Іллівна

Сергієнко Наталія Володимирівна