Портфоліо з теми:"Как стать здоровым поколением?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Як стати здоровим поколінням?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Класна година,етика,основи здоров’я.

Вік учнів, клас

5клас,10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 5 класу на тему:«Як стати здоровим поколінням?». Метою проекту є дослідження дотримання здорового способу життя,пропаганда здорового способу життя, доведення необхідності підтримувати та зміцнювати своє здоров’я, здорове харчування, дотримання режиму дня і відмови від шкідливих звичок. Виконуючи проект, учні зможуть самостійно шукати, опрацьовувати, узагальнювати і аналізувати отриману інформацію про здоровий спосіб життя. Кожна дитина розробляє власний алгоритм здорового способу життя та ознайомлює із ним свою сім’ю,отримає необхідний багаж знань про те, що необхідно для збереження здоров’я. Отримані знання зможуть свідомо використовувати в подальшому житті.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту проводиться: діагностика навчальних потреб учнів таблиця З-Х-Д,діагностика рівня їх фактичних знань з теми. Враховуючи вимови стандарту, створюються критерії оцінювання майбутніх робіт учнів, за якими буде відбуватися контроль у групах .Перед початком роботи учні знайомляться з даними [1] критеріями оцінювання. В ході роботи групи обговорюють отримані результати, звіряються із критеріями. Після завершення роботи створюється учнівський блог, який відображає результати досліджень і зроблені висновки, заповняються контрольний лист оцінювання та взаємооцінювання, форма оцінювання співробітництва. Проводиться урок-конференція, на якому заслуховуються виступи учнів із виконаними роботами.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку навчання за цією темою потрібно: " Підготувати необхідний роздатковий матеріал: пам'ятки з пошуку інформації в мережі інтернет і збереження інформаційних об'єктів. " Інформувати батьків про участь дітей у проекті. " Перевірити, чи учні знають, як шукати інформацію в Інтернеті, зберігати її та документувати Спочатку вчитель ставить перед учнями Ключове запитання: Чи модно бути здоровим? Можна провести з учнями мозковий штурм у малих групах та поміркувати про необхідність бути здоровим. Вчитель показує,вступну презентаціюв ході якої та після неї варто провести діагностику навчальних потреб учнівтаблиця З-Х-Д та діагностику рівня їх фактичних знань з теми. Обговорити з класом запитання, які дозволять вияснити рівень їх знань. Визначаються теми і зміст наступного дослідження. Наступним группам учасників, які будуть вести пошук інформації "Фактори які впливають на здоров’е?", "Які звички шкідливі та корисні? ", "Що потрібно робіти ,щоб бути здоровім?, необхідно роз'яснити про оцінювання ними веб-ресурсів та дотримання законів про авторське право, для цього надається листок пам'ятка. Учні самостійно намагаються відповісти на запитання своєї теми. При цьому вони повинні підібрати і прочитати літературні джерела, віднайти факти, які відповідають на запитання дослідження, підібрати ілюстративний матеріал і зробити висновки. На підтримку навичок ХХІ століття вчитель забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки і пропонує дидактичні завдання за темою проекту. Кожна група виступає з усною презентацією результатів, демонструючи свою роботу у формі блогу. По завершенні колективно обговорюються висновки, які слугують відповіддю на ключове запитання проекту. Учні оцінюють виступи груп у відповідності до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки, визначається група, яка виконала саме повне і аргументоване дослідження. Презентується навчальний блог.

Буклет

Учнівський блог

Презентація вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Погрєлова Світлана Павлівна

Вчитель історії,етики,методист з виховної роботи

Навчальний заклад

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Місто\село, район, область

м.Першотравенськ, Дніпропетровської області

Контактні дані

pogorelova25.68@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19.01.2015-31.01.2015

Місце проведення тренінгу

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІступенів№3

Тренери

Фролов О.А