Портфоліо з теми" Тварини"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Дикі та свійські тварини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Людина і світ, Природознавство

Вік учнів, клас

7 - 8 років 2 клас

Стислий опис проекту

Цей проект розрахований для учнів 2 класу 7-8 років. Для цього було обрано предмет «Людина і світ». Мною була обрана теми "Тварини". Метою цього проетку є поглибити знання учнів про тварин; розвивати мислення, пам’ять; виховувати дбайливе ставлення до всього живого навколо нас. Кінцевим продуктом учнів є презентація.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Всі компоненти мого Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі. Знання та навички учнів оцінюються за розробленими критеріями оцінювання. Діяльність учнів оцінюється не часто, в основному оцінюються результати діяльності, використовуються традиційні методи оцінювання, які задовольняють деяким цілям оцінювання. В кінці проекту проводиться кінцеве опитування за допомою мережевого опитувальника.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту вчитель початкових класів інформує вчителів про те, що його учні будуть проводити дослідження за методом проектів та для цього роздає спецвипуск для учнів у вигляді буклету. Учні ознайомлюються з перевагами методу проектів та особливостями теми,яку вони будуть досліджувати. Це допоможе учням визначити приорітети та зрозуміти мету вивчення теми, поставити перед собою цілі та розподілити ролі. Учні діляться на дві групи 1 і 2. Поділ відбувається залежно від нахилів та інтересів учнів. Кожна група учнів виконує свої обовязки з метою виявлення поведінки тварин: одна група йде до зоопарку та досліджує дикі тварини, а друга команда (кожен з учасників команди)досліджує домашні тварини. Потім разом отримані результати виводять в презентацію. Оцінювання впродовж проекту відбувається з допомогою письмових щоденників, в яких учні записують думки про проведення проекту, висловлюють ідеї та намагаються вирішити поставлені завдання. Даний вид оцінювання допомагає вчителеві проводити моніторинг прогресу роботи учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стоянова Ольга

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Південноукраїнський національнийй педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

stoyanova19.10@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.05.14.-31.05.14.

Місце проведення тренінгу

вул. О. Невского, 39

Тренери

Боднар Лілія Василівна