Портфоліо з вивчення теми: Чарівні поверхні

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Многогранники

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Самостійне опрацювання теоретичного матеріалу; Опрацювання додаткової літератури; Створення моделей многогранників;Складання списку питань для перевірки знань; Складання тестів для перевірки одержаних навичок.

План вивчення теми (вставити файл)

План реалізації

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань, а також інших важливих проблем теми. Для оголошення теми проекту використовую презентацію. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про «Многогранники» відбувається за допомогою Асоціативного куща та таблиці З-Х-Д. Під час проекту учні спілкуються і ведуть дослідження з допомогою блогу . Вчитель та учні використовують Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Використовую Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію. Для перевірки набутих знань використовую онлайн тестування Багатогранники. Використовується Форма оцінювання з балами також і для підсумкового оцінювання спільного проекту організовується взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Впродовж проекту використовую попередньо створений електронний журнал. Оцінюється учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання – Чи можна прожити без многогранників?

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Плануючи роботу з учнями по методу проектів, учитель переконує вчителів на педраді із основними принципами та перевагами навчання за методом проектів, роздаючи їм інформаційні публікації 1 2. Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті, а також дозвіл на створення електронної скриньки а також батьки ознайомлюються з формою про збереження конфіденційності учня. Щоб учні вміли правильно використовувати ресурси Інтернету, ознайомлюю із Законом України про авторське право Вчитель пропонує учням об’єднатися в групи для проведення досліджень. Для зацікавлення темою майбутнього проекту вчитель демонструє підготовлену презентацію. На початку презентації приводиться приклад життєвої ситуації, яка повинна викликати інтерес до даної теми. У наступних слайдах учням пропонується заповнити таблицю З-Х-Д, асоціативний кущ та питальник. Для вивчення проблеми створюється блог "Цікавий світ многогранників". Вчитель знайомить учнів з основними положеннями Закону України про авторське право та плагіат. А також вчитель наводить приклади плагіату . На підсумковому занятті учні демонструють свої презентації, макети многогранників, проводять конференцію «Многогранники у нашому житті»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дудар Ірина Йосипівна

Фах, навчальний предмет

математик

Навчальний заклад

червоноградська гімназія

Місто\село, район, область

м.Червоноград

Львівська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Інтел- навчання для майбутнього 10 версія

Дати проведення тренінгу

жовтень-листопад 2012

Місце проведення тренінгу

ЧНВК "СШ І-ІІ ступенів -колегіум"№3

Тренери

Караман Л.І.