Портфоліо за темою "Canada"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Great Britain.Sightseeing

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет-англійська мова. Другорядний-історія, географія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Great Britain. Sightseeing

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

На початку роботи розробляю план впровадження Дозвіл

В цьому проекті учні проводять віртуальну екскурсію визначними місцями Великобританії, приділяючи основну увагу вивченню столиці країни – Лондону. Учні виконують різноманітні пошукові завдання, проекти, вони дізнаються про склад країни, столиці чотирьох частин Великобританії, їх визначні місця та культуру.

Повний План вивчення теми

Розробляю дозвіл батьків на роботу учнів у мережі інтернет

Також складаю документ,який поширює знання про безпечний інтернет і дає дозвіл батьків на користування інтернетом.

дозвіл. ОСНОВНА ІДЕЯ: Провести віртуальну екскурсію визначними місцями Великобританії, приділяючи основну увагу вивченню столиці країни – Лондону, дізнатися про склад країни, столиці чотирьох частин Великобританії, їх визначні місця та культуру.

Формат проектної діяльності при вивченні теми "Great Britain.Sightseeing" є доцільним з ряду причин: - великий обсяг не лише навчального, а ще й пізнавального матеріалу; - обмеженість у часі; - залучення значної бази набутих раніше знань;

Учні зможуть:

- Описувати явища; - Формулювати ідеї шляхом їх чіткого написання та висловлення; - Шукати інформацію, критично та компетентно її аналізувати, використовувати ії для створення презентації; - Аргументувати свій вибір, співставляти з інформацією інших учнів; - Простежувати відмінність та спільність визначних місць Великобританії; - Впізнавати та описувати пам’ятки архітектури; - Створювати власну презентацію - Проявляти ініціативу і самостійність, обирати вид діяльності у відповідності до своїх інтересів і можливостей, зацікавити результатами своєї роботи інших.

Для кращого розуміння змісту теми матеріал для ознайомлення подаю у формі вступної презентації учителя.

вступна презентація учителя.

Повний План вивчення теми

На початку роботи з проектом пропоную учням переглянути План вивчення теми План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні зможуть: - Описувати явища; - Формулювати ідеї шляхом їх чіткого написання та висловлення; - Шукати інформацію, критично та компетентно її аналізувати, використовувати ії для створення презентації; - Аргументувати свій вибір, співставляти з інформацією інших учнів; - Простежувати відмінність та спільність визначних місць Великобританії; - Впізнавати та описувати пам’ятки архітектури; - Створювати власну презентацію

Опис оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Великобританію відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Під час заповнення своєї презентації учні формують свої навчальні цілі і аналізують власне навчання. Періодичний перегляд їх записів та коментарів дозволяє оцінити усвідомлення учнями теми і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.

Учням пропонується скласти план діяльності. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. 

До закінчення створення презентацій потрібно призначити консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, надайте можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надайте час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Всією групою заповніть три колонки таблиці З-Х-Д для того, щоб учні усвідомили і оцінили свої попередні знання та з’ясувати, що саме вони знають та наприкінці вивчення теми знову роздайте їх учням, щоб вони пересвідчились, які їх знання та уявлення були помилковими. Запросіть учнів використовувати Інтернет для того, щоб знайти відомості про Великобританію . Наприклад це можуть бути такі ресурси як Great Britain - Wikipedia, the free encyclopedia Для створення кульмінаційного підсумкового учнівського навчального проекту проведіть консультації з метою корекції помилок, удосконалення інформаційної бази Підсумкові учнівські проекти Обговоріть учнівські проекти. Зафіксуйте склад малих груп та попросіть їх разом обговорити питання, форми представлення результатів досліджень і можливі цільові аудиторії для своїх проектів. Нехай учні обговорять компоненти плану дій, і попросіть учнів створити план дій для роботи над учнівським проектом. Підготовлений вчителем зразок презентації може допомогти учням , які мають проблеми у навчанні, організувати свою роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лілія Терешків

Фах, навчальний предмет

англійська мова

Навчальний заклад

Калуська гімназія

Місто\село, район, область

Калуш

Контактні дані

+380977611538

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.06.2012-25.06.2012

Місце проведення тренінгу

Калуська гімназія

Тренери

Зборовська Лілія Мар'янівна