Портфоліо до проекту: "Колесо історії"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Я і колесо історії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, всесвітня історія

Навчальні цілі

• Ознайомитись із культурною спадщиною місцевості; • Дізнатися про забуті і маловідомі культурні та історичні пам´ятки; • Навчитися працювати в команді, долати труднощі, проявляти ініціативу, творчо вирішувати проблеми, спілкуватися з різними людьми; • Шукати необхідну інформацію в мережі Інтернет, аналізувати та критично оцінювати сайти; • Навчитися працювати в архівах; • Спілкуватись засобами миттєвих повідомлень та чатів; • Використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних • Створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами • Створювати інформаційні бюлетені та вікі-сайти, блоги, в яких будуть проводитись обговорення, містити ідеї.

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас

Стислий опис проекту

Проект дослідження історії рідного села, залучення дітей до пошукової, дослідницької та краєзнавчої роботи. Орієнтований для учнів 8 класу.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Опис оцінювання

Бесіда, мозкова атака З-Х-Д, організаційна діаграма, презентація Самостійна робота з формами оцінювання Контрольний список дослідження, Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки, контрольні списки Демонстрація роботи, Опитування Форма оцінювання публікації, презентації, дослідження, Опитувальник

Діяльність учнів та вчителя

1 день. Підготовка. Вчителі готує і демонструє презентацію про наш край у ХVІ – ХVІІ ст, а також презентацію про навчальний проект. Учні мають володіти знаннями історії України доби козаччини. Діяльність. Учень починає вести блог, залучає до нього інших однодумців. Починає продумувати спосіб вирішиння проблеми. 2 день. Підготовка. Вчитель готує інструкцію відносно пошуку інформації в архіві та Інтернеті. Діяльність Вчитель знайомить учнів з джерелами інформації. Учні працюють з архівними документами та книгами з історії селища Стрижавка та планують свою діяльність на наступний день. 3 день. Діяльність Учні систематизують інформацію та готують фото,презентації. 4 день. Діяльність Учні створюють свої презентації в якій відображено результати їхньої діяльності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Мазай

Фах, навчальний предмет

Учитель історії та правознавства

Навчальний заклад

НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка"

Місто\село, район, область

смт Стрижавка, Вінницький район, Вінницька область

Контактні дані

смт Стрижавка вул. Зарічна, 13

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.09-28.09,2012

Місце проведення тренінгу

смт Стрижавка

Тренери

Вітюк Ігор Миколайович