Портфоліо до проекту: "Відмовся, нічого не пояснюючи"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Відмовся, нічого не пояснюючи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Етика, біологія, основи здоров'я

Навчальні цілі

• створення творчої групи для роботи над проектом; • опрацювання учнями джерел інформації з даної проблеми; • пошук інформації в мережі Інтернет; • створення міні – проектів та їх оформлення; • робота в малих групах по створенню презентацій «Шкідливі звички та здоров’я людини»; • створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійними засобами; • створювати інформаційні бюлетені, блоги, в яких будуть проводитись обговорення, містити ідеї, результати експериментів та рекомендації.

Вік учнів, клас

6 клас 12 років

Стислий опис проекту

Як пов’язані довкілля і здоров’я людини. Метою даного проекту є формування в учнів уявлення про корисні та шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, про згубну дію на дитячий організм куріння, уживання алкоголю, наркотичних речовин, поглиблювати знання учнів про права дитини. Розвивати вміння відстоювати власні переконання, оцінювати свої вчинки та приймати рішення відповідно до ситуації, формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя. Виховувати почуття відповідальності за власну поведінку.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми З-Х-Д. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та блогу для проведення само оцінювання. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації (продукту). Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно, або у блозі проекту. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та підсумкової презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника.

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність Учні створюють свої презентації в якій відображено результати їхньої діяльності. Група журналістів проводить опитування про причини тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотиків; Група статистів – опрацьовують отримані результати анкетування; Група лікарів – пояснюють вплив шкідливих звичок на здоров’я людини; Група сценаристів створюють сценарій захисту проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Македонська Галина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Учитель географії, біології, етики

Навчальний заклад

НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей смт Стрижавка"

Місто\село, район, область

смт Стрижавка Вінницького району, Вінницької області

Контактні дані

007

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.09.2012 р. - 28.09.2012 р.

Місце проведення тренінгу

НВЗ: "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей смт Стрижавка"

Тренери

Вітюк Ігор Миколайович